Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Alexstraza i nowa Li Li już są na serwerach!

Nowy patch z Alexstrazą oraz reworkiem Li Li już pojawił się na serwerach i możecie cieszyć się świeżą zawartością, nie tylko dla spokojnych supportów!

Nowa aktualizacja na serwerach live!

Najnowsza aktualizacja już została wprowadzona na serwery live. Jest to typowy patch dla supportów – dostaliśmy Alexstrazę oraz nową Li Li. Ta pierwsza to potężna smoczyca o ogromnym potencjale leczenia, ale także zadająca niemałe obrażenia. Według wielu zawojuje Nexus, co jest wielce prawdopodobne.

No i odnowienie małej pandy też wydaje się być ciekawe. Tutaj jednak zdania są podzielone, bo zarówno rozdania pod węża jak i anty-aa build wydają się znacznie słabsze. Za to DPS Li Li całkowicie usunięto. Zostają nam jedynie bardziej defensywne rozwiązania w kwestii talentów, chociaż zabijanie prawdopodobnie pozostanie w modzie. Zobaczymy, kto skończy na wymarciu!

Dochodzi jeszcze kilka zmian kosmetycznych, o których mówiliśmy tutaj. Przypominam, że nowa zawartość przez pierwsze 2 tygodnie kosztuje o jakieś 50% więcej. Tyczy się to przede wszystkim nowej bohaterki,której koszt chwilowo wynosi 15 000 złota. Zmniejszy się to do 10 000 już 29 listopada.


Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Discord PUBG Polska