Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Bakery z Dignitas zdradził przepis na naprawę Chena

Chen od dłuższego czasu nie radzi sobie najlepiej. Po zmianach, które osłabiły go, gracze chcą kolejnych Bakery podaje własne rozwiązanie

Ale od początku. Kiedyś Chen był bardzo niszowym bohaterem – kontrował Zagarę na sololane. Serio, to było jego główne zadanie. Wtedy gra nieco inaczej wyglądała i taka funkcja była bardzo potrzebna w niektórych momentach mety.

Jednak dostał rewok, wiele zmian, Zagara nerfy i nie było już sensu grać dużej Pandy. Niedawno do tego wyszedł Blaze – wytrzymały sololaner z niezłymi obrażeniami, oparty na wskakiwaniu we wroga i przeszkadzaniu wrogiej drużynie. Innymi słowy lepszy Chen.

Dlatego fani miśka domagają się zmian. Na Reddicie bardzo popularny stał się post „Dajcie mu Równowagę Gorzelnika do zdolności podstawowych„. Jest to talent z 7 poziomu, który zapewnia regenerację zdrowia przy ponad 50 punktach gorzały oraz prędkość ruchu przy mniej niż 50 punkach tego zasobu. Przy 50 obie premie są aktywne na raz.

Przed zmianami był to jeden z najmocniejszych, obowiązkowych talentów. Teraz ma alternatywy, z czego niektórzy nie zdają sobie sprawy. Przypomniał o tym gracz Dignitas i znany streamer- Bakery na swoim Twitterze.

Przy okazji dał gotowy przepis na naprawę Chena. Oto on:

 • Q powinno pozwalać na doskok do sojuszników.
  • Pozwoliłoby to Chenowi na agresywniejsze wejścia, co zrobiłoby z niego bohatera skupionego na wskakiwanie na tyły wroga – stworzyłoby dla niego niszę (teraz musi być bardziej ostrożny, bo nie ma mechanizmu ucieczki).
 • W powinno mieć dwa ładunki, a spowolnienie nakładać się.
 • E powinno mieć obrażenia zwiększone o 20-30%.
  • Chodzi o wzmocnienie combo, by było porównywalne z tym Blaze’a.
 • Beczka (R) powinna zostać przerobiona. Trwać 25 sekund i dawać tarczę o mocy 1500 punktów. Każdy atak od wrogiego bohatera zadawałoby jej 100 punktów obrażeń. Zniszczenie tarczy przerywałoby zdolność.
  • Stworzyłoby to ze zdolności jednocześnie coś na kształt globalnej mobilności i mechanizmu ucieczki, co pomagałoby przy sptlipushu. Tarcza miałaby dać przeciwnikom możliwość przeciwdziałania.
 • Na poziomach 1-4 tier talentów „Bottle of…” (Butla …), która działałaby jak totemy – jeden dawałby pancerz, drugi przywracał zdrowie, a trzeci odnawiałby zasoby.

Co sądzicie o zaproponowanych zmianach?

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/