Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Blaze patch wchodzi na PST, a z nim Pożarsky i rework Malfuriona!

Wiemy już co przyniesie Blaze patch. Nie tylko Pożarsky pojawi się w Nexusie. Również pewien druid wybudzi się ze snu, przez rework!

Blaze patch

Na serwery wszedł nowy patch, z małą ilością zmian oraz nowym bohaterem. Jego zdolności znajdziecie w tym miejscu, a nowe skórki i pokaz, co potrafi Pożarsky tutaj.

Co w balansie? Przede wszystkim rework Malfuriona. Jego koszty many zostały zmniejszone, a leczenie jest jeszcze bardziej rozłożone w czasie. Za to jego W przywraca trochę zdrowia sojusznikom, pod wpływem Q, za każdego trafionego wroga.

W tym czasie uzdrawiający ult dodatkowo zapewnia trochę pancerza. Natomiast drzewko talentów całkowicie przemodelowano.

Również w opisie znalazła się Johanna. Ona po prostu zyska pełną nietykalność podczas używania Opadającego Miecza – tego „drugiego” ulta.

Poza tym do sklepu zawita komentator Pożarsky oraz oczywiście cała masa elementów z nim związanych. Całość znajdziecie tutaj. Wszytko powinno być dostępne na serwerach live 9 stycznia. Wyjątkiem są nowe skórki. One pewnie pojawią się nieco później.

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/

 • Mezjasz

  Na pierwszy rzut oka straszny nerf dla Malfa, ale gdy zagrałem w sklepie to od razu zmieniłem zdanie. Nowy Malf przypomina stylem gry starego tassadara, czyli najpierw rozdajemy sojusznikom leczonko, a później aktywujemy trafiając wrogów naszym W. To może być naprawdę fajna mechanika jak i cały nowy Furion może się okazać ciekawy. To chyba pierwszy bohater który odzyskał oczyszczenie. Blizzard uczy się na błędach, wiedza ze brak oczyszczenia był zbyt dużą strata dla pomocnika.

  Jestem podjarany jak mały dzieciak. Wypalacz Pożarski też robi bardzo dobre wrażenie.

  • Karashy

   Tak, Malf jest bardzo ciekawy i na dodatek interaktywny. Za to Pożarsky według mnie okazał się majstersztykiem

   • Mezjasz

    Zagrałem Malfem i ma strasznie słabe cyferki. Słabe jest to leczenie z W, do tego brakuje zasięgu zdolności i dużo many zjada