Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Blaze patch wchodzi na PST, a z nim Pożarsky i rework Malfuriona!

Wiemy już co przyniesie Blaze patch. Nie tylko Pożarsky pojawi się w Nexusie. Również pewien druid wybudzi się ze snu, przez rework!

Blaze patch

Na serwery wszedł nowy patch, z małą ilością zmian oraz nowym bohaterem. Jego zdolności znajdziecie w tym miejscu, a nowe skórki i pokaz, co potrafi Pożarsky tutaj.

Co w balansie? Przede wszystkim rework Malfuriona. Jego koszty many zostały zmniejszone, a leczenie jest jeszcze bardziej rozłożone w czasie. Za to jego W przywraca trochę zdrowia sojusznikom, pod wpływem Q, za każdego trafionego wroga.

W tym czasie uzdrawiający ult dodatkowo zapewnia trochę pancerza. Natomiast drzewko talentów całkowicie przemodelowano.

Również w opisie znalazła się Johanna. Ona po prostu zyska pełną nietykalność podczas używania Opadającego Miecza – tego „drugiego” ulta.

Poza tym do sklepu zawita komentator Pożarsky oraz oczywiście cała masa elementów z nim związanych. Całość znajdziecie tutaj. Wszytko powinno być dostępne na serwerach live 9 stycznia. Wyjątkiem są nowe skórki. One pewnie pojawią się nieco później.

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.