Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Blizzard zaczyna zaostrzać kary dla toksycznych graczy!

Twórcy gry zgodnie z obietnicami zaczynają brać się za toksyczną część społeczności, rozdając coraz chętniej wyciszenia, a nawet bany.

Jak oświadczono na oficjalnym forum, Blizzard wprowadza nową technologię do Heroes of the Storm, która ma lepiej wyszukiwać oraz weryfikować toksyczne zachowanie w Heroes of the Strom. Dotyczy to:

  • Nękania
  • Agresji słownej
  • Obrażania

Przypominam, że wyciszenie uniemożliwia także rozgrywanie rankedów. 

Do tego mają być kontynuowane wcześniej prowadzone fale banów dla niemilców lubujących się w rezygnowaniu z uczestnictwa w trwającym meczu oraz sadystów, świadomie posyłających swoich bohaterów na bezsensowną śmierć. Dla nich kary będą ostrzejsze – zawieszenia oraz blokady konta.

Miłym gestem jest wysyłanie na adres email powiadomień, kiedy zgłoszony przez Was graczy otrzyma karę. Do tego na serwerze testowym mamy pierwsze ślady systemu „wybaczania”. Jego zadaniem będzie redukowanie strat poniesionych przez trafienie na AFK-a w meczu rankingowym.

Nowy system wykorzystuje uczenie maszynowe. Więcej na ten temat twórcy powiedzieli w blogu opisanym tutaj, a także sesji AMA, której podsumowanie znajdziecie w tym miejscu.

Całość może być związana także z niedawno uformowanym The Fair Play Alliance  – „sojuszu” twórców gier, przeciwko toksycznym graczom.

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/