Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Czy już wiemy jakie zdolności będzie miał Mephisto?

Czekacie na kolejnych niemilców z Diablo? To zapnijcie pasy, bo możliwe, że znamy skillset, z jakim pojawi się Mephisto w HotS!

Mephisto w HotS

Mephisto, starszy brat Diablo. Pan Nienawiści i naczelny hejter w Sanktuarium. Nie wiadomo czy w następnych latach stanie się grywalnym bohaterem. Mimo wszystko istnieje koncept, który Blizzard potencjalnie może wykorzystać.

Dlaczego akurat on? Otóż 7 czerwca 2016 roku, zaraz po premierze filmuku Blizzard na twitterze zapytał się fanów, czy powinni skorzystać z pomysłu Carbota.

Sam kiedyś opisałem go za ciekawy, jednak wymagający zmian, gdyż w takiej formie ten bohater raczej nie mógłby zostać solohealerem. Dzisiaj jednak medycy wyglądają zupełnie inaczej.

Zwykle najsilniejsze źródła przywracania życia wymagają jakichś specjalnych zagrań lub spełnienia niecodziennych wymogów. Na przykład takich, widocznych u Pana Nienawiści. Jego kit pasuje do dzisiejszych pomocników.

Mekkatorque może być jednym z bohaterów w 2018 roku?

Prawda czy fake?

W teorii samo pytanie mogło być wstawione tylko dla zwiększenia zasięgów. Jednak odzew fanów okazał się tak pozytywny, że twórcy mogli zainteresować się takim zestawem zdolności

Do tego w międzyczasie zmienił się główny dyrektor gry. Dustin Browder oddał stołek Alanowi Dabiri, przez co niektórzy twierdzą, jakoby stare projekty miały zostać porzucone. Jednak Dabiri już wcześniej miał ogromny wpływ na rozwój HotS-a, więc zespół nie musiał zostawiać wszystkiego w archiwach. Wręcz przeciwnie.

Od tego czasu minęło półtorej roku. Droga Kel’thuzada od papierowego projektu do herosa w grze trwało jakieś 9 miesięcy, a dodanie formy mobilnej Ragnarosowi jakoś 30 dni (początkowo miał być tylko jako boss na forcie). Zgodnie z tym Mephisto powinien być już gotowy od jakiegoś czasu.

Pamiętajmy jednak, że nawet gdyby 18 miesięcy temu zespół stwierdził „robimy to”, skończenie ówczesnych projektów i dodanie nowych priorytetów do listy, trwałoby sporo. Akurat teraz jest okres, w którym nie dostaliśmy nowych niemilców z Diablo, więc czas na jakiegoś. Może akurat jego?

Czy następnym bohaterem może być Mal’ganis?

Czy 30 stycznia to jego data wydania? Akurat w ostatnim czasie mechanika odbijania się pocisków od ścian była eksploatowana, więc jest jakaś szansa na to. Z drugiej strony przecieki mówią o Mal’ganisie i Beilalu.

Nawet jeżeli wszystko zostanie tylko marzeniem fanów, Blizzard może inspirować się Carbotowym Aidenem, Cairnem czy Lady Vashj.

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/