Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

D.Va Niszczycielka jest już na serwerach!

Najnowszy legendarny skin do D.Vy jest już dostępny i możecie go zakupić lub zdobyć ze skrzynek. Podoba Wam się skórką gdzie D.va zmienia się w niszczyciela?

D.Va Niszczycielka

Wraz z zapowiedzą Any i Złomiarza, Blizzard ujawnił nową skórkę do D.Vy, w której Koreanka staje się uosobieniem zniszczenia i kataklizmów. Po prostu przypomina Śmiercioskrzydłego, czyli Deathwinga.

Jest to legendarny skin i kosztuje obecnie 2400 odłamków. Za dwa tygodnie jego cena powinna spaść do 1600. Oczywiście alternatywną drogą do pozyskania go są skrzynki.

Poza zmienionym wyglądem oferuje nowe efekty, animacje oraz lekko zmieniony głos.

Najlepszy gag od wydania Heroes of the Storm

Warto wspomnieć, że z tym skinem związana jest ciekawa historia. Otóż D.Va została zapowiedziana na animacji promującej Hanamure. Wideo to przed premierą było promowane za pomocą poniższej grafiki.

Znalezione obrazy dla zapytania deathwing hots hanamura

Fani od razu podłapali temat i wysnuli, że kolejny heros musi być Śmiercioskrzydłym. Niektóry mówili też o druidzie z Warcrafta. Oczywiście wszystko przez pazury i symbol smoka. Jak już wiemy, zniszczeń dokonał Diablo, a olbrzymie gady są tu tylko ze względu na powiązanie tematyczne z Hanamurą.

Jednym słowem D.Va miała być Deathwingiem… i nareszcie się nim stała!


Jak oceniacie ten skin? Kupujecie go już teraz, a może wstrzymacie się z nabyciem go? Niezależnie od wyboru napiszcie coś w komentarzach.

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/