Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Dzisiejsza przerwa techniczna. Nowe skiny prawdopodobnie wejdą na serwery!

Dzisiaj czeka nas przerwa techniczna, podczas której dostaniemy prawdopodobnie nowe skórki. Niewykluczone są także wydarzenia czy reworki!a

Przerwa techniczna – co nas czeka!

Dzisiaj o godzinie 19:00 nastąpi przerwa techniczna. Do 22:00 nie zagramy w Heroes of the Storm przez nią. Prawdopodobnie zostanie wtedy zainstalowana świeża zawartość.

 Mimo to głównym daniem wydają się być nowe skórki z serii mecha, zyskującej poważne fabularne podłoże (polecam przeczytać opisy! Spoilerować nie będę!). Były one możliwe do przetestowania na PST, jeżeli miało się odpowiedni link.

Imperius ma pojawić się w Nexusie? Skąd wzięły się takie spekulacje

Coś jeszcze? Spekulacje!

Trudno powiedzieć, czy będzie coś jeszcze. Czas, kiedy następuje przerwa techniczna, jest dziwna dla naszego regionu. Dlatego możemy spodziewać się jeszcze czegoś, na przykład wydarzenia. Szczególnie, że w ostatnim patchu nie dostaliśmy żadnego, a do Księżycowego Święta jeszcze zostało trochę czasu.

Wielu graczy liczy na coś teraz. Nie wiadomo jednak co konkretnie. Warto też wspomnieć o najnowszej grafice z twittera HotS. Przedstawia ona prawdopodobnie Mecha Tyraela, lecącego w stronę Lewiatana Xenotech Abathura.

Obrazki pojawiały się codziennie, a każdy pokazał jeden z nowych skinów. Możliwe, że kolejny art dostaniemy dzisiaj. Tylko co on będzie przedstawiał? Możliwe, że nowego herosa!

Już 31 stycznia powinniśmy otrzymać nowego bohatera na serwerach live. Na wtedy przypada trzeci tydzień po premierze Blaze’a, a przypominam, że przerwa między wydawaniem postaci wynosi około 3 tygodni.

Oznacza to, że wieczorem, 22 stycznie można spodziewać się aktualizacji PST. Wtedy teasy i zapowiedzi przypadają na ten tydzień, więc może coś dzisiaj się pojawić. Niezależnie od tego, zmiany w balansie nie są wykluczone. Wręcz przeciwnie! Oczekujemy przecież reworku Tyraela.

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/