Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Epickie klipy z zagraniami 1v5 (i nie tylko) w Heroes of the Storm

Blizzard coraz bardziej bierze do siebie odzew fanów, na temat braku możliwości niszczenia wrogich drużyn 1v5, dając nam coraz więcej narzędzi do tego!

Oczywiście, wciąż takie sytuacje są bardzo rzadkie oraz specyficzne. Zwykle także wymagają odpowiednich warunków – wystarczająco nieogarniętych przeciwników, którzy nie skontrują potężnej postaci. Jednak coraz częściej dostajemy akcje, w których jedna lub dwie osoby rozwalają cały zespół wroga.

Niedawno przerabialiśmy to z Illidanem. Dzisiaj zobaczymy jak robią to Genji, Maiev i nie tylko.

Maiev vs world (Feat: Abathur)

O tym, że Maiev jest jedną z najpotężniejszych bohaterek, wszyscy wiemy. Nerfy dostała i kolejne pewnie są w drodze. Jednak wciąż ma ogromny wpływ na grę i jeżeli przeciwnicy nie zagrają wokół niej odpowiednio… Nie wiem co się stanie. Nikt nie przeżył, żeby o tym powiedzieć. Mamy tylko nagranie niejakiego Abathura.

Tak, wiem, że przeciwnicy mieli mało HP. Maiev też. Abathur za to pomógł niemało. Dlatego przejdźmy do prawdziwego 1v5.

Źródło: https://www.twitch.tv/cfcstar

Genji pod W kontra Smuga. Muszę coś dodawać?

No tutaj już standardowe 1v5, oparte na błędzie przeciwnika. Smuga zapomniała przerwać ataków podstawowych. Tak samo jak reszta drużyny zapomniała, by nie bić Genjiego podczas jego W.

Źródło: https://www.reddit.com/r/heroesofthestorm/comments/83qeu5/genji_instantly_deletes_entire_enemy_team/

Press R and win

Zwykle laser jest „gorszym” ultem Artanisa. Natomiast jego ulepszenie niemal zawsze jest trollem, przechwalaniem się lub zmarnowałem talentu. Jednak w tej jednej jedynej akcji pozwoli zabić cały przeciwny team.

Thrall+Diablo = OP

Thrall na nowym patchu jest bardzo mocny. Widziałem kilka zagrań 1v5, ale wszystkie zgubiłem. Dlatego wrzucam inne, z akompaniamentem Diablo! Potem dołączył się do sprzątania Szarogrzywy.

Medivh po reworku? No, nawet ok

Jeżeli ktoś pyta się o Medivha – nie jest już najsłabszym bohaterem według hotslogs.

500 IQ combo Li Ming

Podczas Western Clasha mieliśmy masę genialnych akcji. Jednak POLIK z Dignitas przebił wszystko swoim combo!

Nie mogło zabraknąć Grubby’ego!

„Dawno nie grałem Blazem” – powiedział. Jednak jak trzeba to zrobił „bunkier value”.

Czego zabrakło

No, następnym razem postaram się lepiej przygotować. Damy między innymi pełnoprawne 1v5 Thralla, dobre zagranie Sonii (PRZERYWAJCIE JEJ TORNADO, NAWET JEŻELI MACIE ZGINĄĆ! Jak tego nie robicie to i tak zginiecie), a może nawet znajdziemy coś fajnego dla Alaraka?

Jeżeli znajdziecie jakieś specjalne zagrania to wrzućcie je do nas na maila [email protected]!

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.