Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Fenix: Oficjalny opis i wartości liczbowe umiejętności

Fenix

Namiestnik Templariuszy

Zabójca

Walczący na dystans

Polegający na atakach podsatowych

Feniks to jeden z największych bohaterów w dziejach protosów, którego dokonania na polu walki opiewają legendy. Po tym, jak poległ podczas inwazji zergów na Aiur, jego ciało zostało wszczepione w egzoszkielet dragona, aby mógł on kontynuować swoją walkę. Bowiem nawet śmierć nie może powstrzymać Feniksa przed zdobyciem sławy i chwały.

Skórki

Podstawowy

Wędrowiec

Głęboko w sercu pierwotnej puszczy Nexusa rodzą się istoty o ciałach z pnączy i skał. Sama natura tchnęła w nie iskierkę życia. Wędrowcy przemierzają zgliszcza starożytnych i zapomnianych cywilizacji, strzegąc tajemnic, których same nigdy nie poznały.

Umiejętności

Cecha – Kondensator Osłon/Shield Capacitor

Fenix ma stałą osłonę o mocy 800 pkt., która regeneruje się w tempie 80 pkt./sek., jeśli przez 5 sek. nie odniesie żadnych obrażeń.

Q – Przecinak Plazmowy/Plasma Cutter

Tworzy wiązkę lasera w wyznaczonym punkcie. Wiązka dwukrotnie omiata obszar wokół Feniksa i zadaje 150 pkt. obrażeń trafionym przeciwnikom oraz spowalnia ich o 25% na 4 sek.

W – Tryby Broni/ Weapon Modes

Aktywuj, aby Fenix przełączył się między Trybem Broni: Działkiem Szybkostrzelnym oraz Trybem Broni: Bombą Fazową.

  • Tryb Broni: Działko Szybkostrzelne: Szybkość ataków podstawowych wzrasta o 150%.
  • Tryb Broni: Bomba Fazowa: Zasięg ataków podstawowych wzrasta o 1.5, a zadawane przez nie obrażenia o 25%. Ataki podstawowe zadają pobliskim wrogom obrażenia rozpryskowe.

E – Przesył/Warp

Feniks wykonuje Przesył w wybrane miejsce po upływie 0.5 sek. i dociera do celu po upływie kolejnych 0.75 sek.

R1 – Salwa Puryfikacyjna/Purification Salvo

Fenix podtrzymuje zdolność przez 1,5 sek., skanując teren przed sobą laserem, który namierza bohaterów. Na koniec podtrzymywania Fenix wystrzeliwuje 5 pocisków w każdego z namierzonych bohaterów. Każdy z pocisków zadaje 86 pkt. obrażeń. Obrażenia są zwiększone o 50% w przypadku spowolnionych celów.

R2 – Łamacz Planet/Planet Cracker

Po upływie 0.5 sek. Fenix rozpoczyna podtrzymywanie potężnej wiązki energii, która rozciąga się przez całe pole bitwy przez 4 sek. i zadaje 105 pkt. obrażeń co 0.25 sek. celom niebędącym budowlami.

Źródło: https://eu.battle.net/heroes/pl/heroes/fenix/

Zobaczcie więcej materiałów na temat Fenixa!


Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/