Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Pokaz nowych skórek i przedstawienie zdolności Firebata (Pożarsky)

Znamy już zdolności nowego bohatera - Firebata o dźwięcznym imieniu Pożarsky! Wleci na serwery wraz z nowymi skórkami, które też możemy podziwiać!

Doczekaliśmy się w końcu pokazu zdolności nowej postaci. Nosi imię Pożarsky, chociaż nazywają go też Blaze. To dumny reprezentant Wypalaczy, zwanych Firebatami, znanymi ze Starcrafta.

Jak widzicie, jest to wojownik skupiony na zadawaniu obrażeń obszarowych. Swoimi miotaczami ognia potrafi z każdego miasta zrobić ściernisko-pogorzelisko. Jego opis znajdziecie tutaj! Postać właśnie wchodzi na PST.

Przy okazji mamy pokaz nowych skórek, prezentujących się miodnie. Aż nie mogę się doczekać, aż zobaczymy wszystkie na serwerach!

Pozdrawiamy Porąbaną Brygadę!

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/