Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

[Giveaway] Zdobądź bohatera! Do wygrania Blaze/Pożarsky ze skórką!

Rozdajemy bohatera ze skórką za darmo! Kto chce go? Sprawa jest prosta - weźcie udział w naszym giveaway'u, złóżcie ofiary Przedwiecznym i zgarnijcie kod!

Giveaway!

Kochani! Maiev nadchodzi do Nexusa, jednak ona nie podgrzała atmosfery tak, jak zrobił to ostatni bohater – Blaze, zwany Pożarskym.

Ten kloc to prawdziwe bydle. Chciałoby się nim zagrać, prawda? Tak się składa, że mamy takiego na stanie i chętnie go Wam oddamy!.

By wziąć w nim udział wystarczy zostawić lajka na naszych fanpage’ach, odwiedzić nasz profil na Insagramie lub przeczytać nasze artykuły,z których dowiecie się więcej  najnowszych nowinkach w Heroes of the Storm!. Oczywiście, możecie zrobić to wszystko na raz, wtedy Wasze szanse znacznie wzrosną. 

Dodaliśmy też nową opcję – zaproszenie znajomych. Roześlijcie info o konkursie do maksymalnie 2 swoich ziomków za pośrednictwem widżetu, a zyskacie dodatkowe wejścia do giveaway’a!

Jedno wejście/lajk/zaproszenie znajomych=jedna szansa na zdobycie klucza

Macie czas do 10 lutego 2018 roku!

Do wygrania Blaze/Pożarsky ze skinem!

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.