Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Meta Poradniki

Hanzo okazał cię całkiem dobrym „specjalistą”!

Widzieliście obrażenia Hanzo? Na pewno. Mogliście jednak nie zwrócić uwagi jak świetnym "specjalistą" się staje przy odpowiednich talentach.

Nowy zabójca-specjalista?

Hanzo jest już na serwerach i trzeba mu przyznać, że zadaje spore obrażenia. Jego ostateczny osąd zostawmy na później. Dzisiaj skupmy się na ciekawym aspekcie tej postaci, który wielu osobom umknął!

Otóż całkiem dobrze wykonuje „pracę specjalistów„. Oczywiście to skrót myślowy. Chodzi mechanizmy przydatne przy PvE. Odpowiadają za to głównie jego talenty na poziomie 4.

Pierwszy to „Wybuchające Strzały” do Q. Z nim strzała zadaje obrażenia obszarowe, jeżeli trafi się nią potwora (cel mapy) lub stronnika. Na najemników to nie działa.

Wystarczą mniej więcej 2 dobre strzały, by poradzić sobie z falą stronników. Umiejętność ma krótki czas odnowienia oraz daleki zasięg, dzięki czemu bezpiecznie zbierzemy nią doświadczenie.

Na tym nie kończy się jej użyteczność! Przecież efekt jest aplikowany na strażników kapliczek (Piekielne Kapliczki) oraz szkielety (Nawiedzone Kopalnie), znacznie pomagający przy zabijaniu ich.

Przypomnę, że obrażenia otrzymują wszyscy wrogowie w danym obszarze, co czyni ten talent skutecznym narzędziem do obijania bohaterów.

Druga rzecz to kombinacja „Ząbkowanych Strzał” (poziom 4) i „Niezrównanego Łucznika” (poziom 7). Ten pierwszy znacznie zwiększa obrażenia W, we wszystko, co nie jest herosem lub budynkiem. Natomiast kolejne wzmocnienie skraca czas odnowienia Strzały Rozpryskowej za każdy aa, pozwalając na spamowanie nią co chwilę. 

Genialnie sprawdza się to na wszelkiego rodzaju bossów, najemników, cele map. Do tego lekko przyspieszy czyszczenie alejek. Wspomniałem o bossie, prawda? Da się go dość łatwo solować, czego przykład macie powyżej. Z stutter steppingiem zachowacie większość punktów zdrowia Hanzo.

O ile zwykle odradzam takie zagranie, tak przy starszym Shimadzie jest ono jak najbardziej wskazane. Golem upada w kilka sekund, a cecha pozwala w razie czego wyjść z niebezpiecznej sytuacji. Upewnijcie się tylko, że nikt nie przejmie tego potwora za Was!

Wszystko to można uzupełnić „Odkupieniem„, czyli zadaniem zwiększającym prędkość ataku, z poziomu 1. Zapewnia więcej obrażeń, ewentualne szybsze odnawianie W, a także kolejny profit jako specjalista – szybsze zabijanie dużych kreatur, takich jak Nieśmiertelny na Polu Bitewnym Wieczności.

Możliwość bezpiecznego czyszczenia alejek lub szybkiego przejmowania wszelkich najemników – wybór zależy od Was, a właściwie mapy oraz składu. Tak czy siak, polecam pobawić się Hanzo, bo w przeciwieństwie do brata, bardzo dobrze radzi sobie z wszelkimi potwornościami Nexusa.

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/