Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Hanzo patch wchodzi na serwery z zmianami map!

Nowy patch z masą kluczowych dla rozgrywki zmian już nad ranem wejdzie na serwery. Jesteście gotowi na praktycznie nowego HotS-a?

Hanzo patch nadchodzi!

Już teraz wchodzi nowa aktualizacja, gdzie zobaczymy wiele nowości, w tym kilka świeżynek, z którymi nie mieliśmy do czynienia na serwerze testowym. Całość będzie dostępna o godzinie 4:00 nad ranem!

Różnice to lekkie poprawki talentów Valeery oraz Zeratula. Trochę więcej zabawy mieli twórcy z Novą, ale wciąż to nie są gigantyczne modyfikacje, względem pierwotnej wersji testowej.

Dodano też świąteczne wydarzenie, a także wzmocnienie Petardy. Obecnie radzi sobie słabo. Trudno jednak stwierdzić czy brakuje jej mocy. Niewykluczone, że to gracze zbyt dużo czasu spędzają w trybie oblężniczym, przez co nie zmieniają pozycji kiedy trzeba, co skutkuje wprowadzeniem mniejszej ilości obrażeń. Niezależnie od tego, będzie zadawała więcej ran, przy większej ilości punktów zdrowia.

Zanim zapomnę – murki stwierdziły, że na wersji live nie będą upadać, przy zniszczeniu muru i przylegającej wieży. Tak, to jest to o co prosili gracze.

Poza tym:

Większość zmian znajdziecie pod tym linkiem lub w oficjalnym opisie aktualizacji.

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/

 • Mezjasz

  Blizzard mnie zaskakuje. Czasem mnie wnerwiają, np. ostatnio miałem lekkie tarcia z działem pomocy. A później robią coś takiego:
  „After reviewing community feedback, we’ve decided to revert this change.
  Destroying the Gate and Towers will no longer automatically destroy connected Walls.”

  i wiem że to jedna z lepszych firm produkujących gry.

  • Karashy

   Aż trudno się nie zgodzić!