Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Esport

[HGC BlizzCon] Finał nie dla Polaka

Wielki finał Mistrzostw Świata Heroes of the Storm jest już tuż za rogiem! Kto wszedł do ścisłego top 2 i zawalczy o tytuł mistrzowski?

MVP Black 3-0 Team Expert

Koreańczycy nie mieli litości względem europejskiego składu. Obie drużyny stawiały podczas spotkania na kompozycje oparte na wyłapywaniu pojedynczych przeciwników. Jednak MVP nie tylko znajdowało w swoich draftach więcej miejsca na sustain, ale i po prostu lepiej realizowało postawione sobie cele prowadzące do zwycięstwa.

Pomimo porażki w półfinale, Team Expert może uznać tegoroczne mistrzostwa świata za bardzo udany turniej. Skład Adriana „adrd” Wójcika osiągnął największy sukces w historii swojego istnienia i zdecydowanie przerósł oczekiwania wszystkich śledzących rozgrywki.

Więc co można powiedzieć? Dziękujemy!

Zawodnicy zwycięskiego MVP Black
Zawodnicy zwycięskiego MVP Black

Fnatic 3-0 Ballistix

Tym razem to Europa rozdawała karty w pojedynku z Koreą. Odpowiednia koordynacja w walkach drużynowych pozwoliła Fnatic na szybkie zwycięstwo nad Ballistix. To oznacza, że Szwedzi pojawili się w tym roku w finale każdego turnieju międzynarodowego, w jakim tylko brali udział.

Tegoroczny finał jest (regionalną) powtórką z zeszłorocznego BlizzConu. Wtedy to drużyna z Korei (paradoksalnie – Ballistix, więc zemsta się dopełniła!) pokonała The Quackstreet Boys wynikiem 3-1. Kto po takiej porażce na samym finiszu nie byłby żądny dodatkowego rewanżu?

Finał Mistrzostw Świata Heroes of The Storm zostanie rozegrany już wkrótce, niedługo po samych półfinałach. Transmisja na anglojęzycznym kanale Blizzarda i polskojęzycznym streamie Commoro.

Quackniix w wywiadzie po zwycięskim meczu przeciwko Ballistix
Quackniix w wywiadzie po zwycięskim meczu przeciwko Ballistix
zvr
Twoja reakcja

kivinko

Fanatyczka Heroes of the Storm, niewolniczka mety, w HOTS24 zajmująca się sekcją e-sportową. W przyszłości najprawdopodobniej będzie napadać na sklepy papiernicze.