Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

HotS na Blizzcon 2017 – nadchodzi HotS 2.1

Zobaczcie wszystko co musicie wiedzieć o pokazach Heroes of the Storm, które mogliśmy zobaczyć na w Kalifornii podczas święta Blizzcon 2017!

Nowości z Blizzconu 2017 – Heroes of the Storm 2.1

Nowi bohaterowie

W tym roku Blizzard obdarzył nas niesamowicie. Na cinematicu zobaczyliśmy Alexstraszę zmieniającą się w smoka i Hanzo. Na smoczych włościach.

Alexstrasza i Hanzo

Alex to pomocnik walczący na dystans, korzystająca ze swojej energii życiowej, zmieniająca się w smoka za pomocą cechy.

Natomiast Hanzo wszyscy znają, dostaniemy go w takiej samej formie jak w OW.

Co jeszcze?

HotS 2.1 da nam więcej nowości. Przede wszystkim nowy system MMR, na co wszyscy od dawna czekali. Poza tym system niewidzialności – Nova i Valeera (oraz pozostali) będą lepiej widoczni. Również wiele mechanik związanych z minionami i stronnikami ulegnie zmianie. Szczegółów dowiecie się ze specjalnego panelu lub naszej relacji!


Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.