Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Imperius ma pojawić się w Nexusie? Skąd wzięły się takie spekulacje

Archanioł Odwagi, jeden z najważniejszych bohaterów Diablo. Imperius to ktoś, kto zdecydowanie musi pojawić się w Heroes of the Storm!

Imperius is coming?

Fani HotS-a od dawna chcą znanych i lubianych bohaterów w grze. Garosz, Malthael, Kel’thuzad, Stukov – wszyscy oczekiwali ich z niecierpliwością, a 2017 okazał się rokiem wydania każdego z nich. Właściwie to niewiele brakuje społeczności do szczęścia. Ot Deathwinga, Anduina, Velena oraz Imperiusa. O tym ostatnim warto powiedzieć co nieco.

To archanioł odwagi, tak jak Tyrael jest archanioł sprawiedliwości. W przeciwieństwie do brata okazuje się dość konserwatywny w niektórych sprawach. Nie chciał ingerować w świat ludzi, a nawet zastanawiał się czy nie pozabijać wszystkich, gdyż w świecie Diablo ludzie mają w sobie również cząstkę zła, a siły piekieł wykorzystywały ich, by rosnąć w siłę.

Ostatecznie jednak to dobry chłopak, lubiący walkę, rządzenie i dźganie wrogów swoją włócznią. Przy okazji może zmieniać się w coś w rodzaju energii, dzięki czemu porusza się szybciej lub przywołuje do siebie broń. Jednak ze względu na usposobienie, gracze HotS-a zwykle widzą go jako wojownika.

Nic dziwnego, że zebrał wokół siebie wianuszek fanów, proszących Blizzard o dodanie go do gry. Od Blizzconu te oczekiwania się nasiliły. Dlaczego?

Na powyższym filmie widać, jak pod koniec otwierany jest portal do świata, gdzie widać szpiczastą budowlę. Niektórzy kojarzą ją z Overwatchem, szczególnie biorąc pod uwagę ostatni rok, kiedy pojawiło się dużo herosów z tego uniwersum.

Jednak ten kształt widzieliśmy jeszcze gdzieś. Tak prezentują się Wysokie Niebiosa w Diablo! Konkretnie Iglica Niebios. Biorąc pod uwagę, że ostatni heros z tego uniwersum pojawił się w czerwcu, mamy prawo oczekiwać kogoś stamtąd, prawda?

Do tego w jednym z wywiadów Alan Dabiri, główny dyrektor gry, wspomniał o nadchodzącej zawartości do Overwatch i DiabloAlan zwykle lubi w swoich wypowiedziach podpowiadać, co zobaczymy, jak zrobił to z Firebatem.

Poza tym zwykle w HotS-ie mamy jakiś bohaterów z okazji większych wydarzeń Blizzarda. Kiedy na przykład pojawił się odnowiony Starcraft, otrzymaliśmy Stukova. Ptaszki ćwierkają o czymś dużym dla Diablo, więc niewykluczone, że będzie okazja na przywitanie anioła.

Iglica Niebios jednoznacznie kojarzy się z Imperiusem. Wtedy przeciek z 4chana okazałby się nieprawdziwy. Za to prawdy dowiemy się niestety pod koniec stycznia.

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/