Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Nowa aktualizacja z balansem wchodzi na serwery live

Najnowsza aktualizacja z balansem już wchodzi na serwery i porządnie zamiesza u Thralla, Maiev, Sonii, Medivha oraz Blaze'a

Zmiany w balansie

Nerfy (Osłabienia)

Podczas PAX East dostaniemy zapowiedź godną Blizzconu (i nowego bohatera)

 • Szarogrzywy (nerf+balans talentu) – Q w formie Worgena ma dłuższy czas odnowienia o sekundę. Talent ulepszający tę zdolność na poziomie 13 będzie skracał czas odnowienia za każdy atak o 1,5 s, nie 1 s.
 • Maiev (nerfy, balans talentów i buff rzadziej wybieranego ulta) – Wydłużono czas odnowienia D, Klatki Nadzorcy (R2), obrażenia Q oraz rany zadawane przez talent do Q na poziomie 7. Talent do E na poziomie 13 daje mniej pancerza. Czas odnowienia Dysku Uwięzienia (R1) został skrócony.
 • Thrall (nerf) – Czerwone zadanie do Q na 1 poziomie może dać maksymalnie 360 obrażeń przeskoku, a wykonanie (sprawienie, żeby błyskawice brały bohaterów za priorytet) wymaga 30 ładunków.
 • Blaze (nerf) Bunkier (R) ma dłuższy czas odnowienia, a wyjście z niego powoduje, że nie można do wrócić do środka przez 1 sekundę.
 • Tyrael (nerf)Ulepszenie W na 1 poziomie, dające większą tarczę sojusznikom, zostało osłabione.

Buffy (Wzmocnienia)

 • Valla (buff) – W zadaje więcej obrażeń.
 • Zul’jin (buff)– Większe obrażenia od ataków podstawowych oraz krótszy czas odnowienia siatki na 13 poziomie.
 • Auriel (buff i balans talentów)- Większe obrażenia od ataków podstawowych, mniejszy czas odnowienia E i Wskrzeszenia (ult), które dodatkowo będzie miało zwiększony zasięg. Dodatkowo zmniejszono czas trwania oślepienia na 13 poziomie, a także wzmocniono rzadziej grane talenty z 20 poziomu (ulepszenie Egidy i latanie po mapie).
 • Artanis (buff i balans talentów)- Mniejsze koszty many na Q i W, ulepszenie do Q na 13 poziomie przyspiesza odnowienie zdolności o 300%, zamiast 200%.

Jacy pomocnicy najbardziej czekają na reworka?

Pozostałe zmiany i balans talentów

 • Medivh (balans talentów) – Wybuchająca tarcza na 7 poziomie, ma mniejsze obrażenia bazowe (bez premii za zablokowany dmg), zwiększenie mocy umiejętności od tarczy z tego samego poziomu trwa dłużej. Wzmocnienie talentu zwiększającego leczenie z W na 13 poziomie.
 • Malfurion (balans talentów) – Talent do Q na 1 poziomie daje druidowi mniej prędkości poruszania się, a Naturalna Równowaga (drugi talent z 16 poziomu) wydłuża czas trwania Q o 3 sekundy, zamiast 5.
 • Sonya (balans talentów) Osłabienia talentów pod Q/aa build, aktywnego leczenia na 4 poziomie i wzmocnienie ulepszenia W na 1 poziomie.

Przypominam, że w następnym tygodniu premierę będzie miał nowy bohater – Fenix. Jego zdolności znajdziecie tutaj, pokaz w tym miejscu, a opis zmian przyszłej aktualizacji tutaj. Dodatkowo musicie sprawdzić nowe przedmioty kosmetyczne!

Źródło: https://us.battle.net/heroes/en/blog/21637154/heroes-of-the-storm-balance-patch-notes-march-21-2018-3-21-2018

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.