Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Aktualizacje Newsy

Już jutro Białowłosa pojawi się na serwerach live!

Długo oczekiwana Białowłosa już jutro pojawi się na serwerach live Heroes of the Storm! Zobaczcie co się z tym wiąże oraz co jeszcze zobaczymy w Nexusie!

Nareszcie to nastąpi – ukochana przez fanów Vanillii World of Warcraft Sally Białowłosa pojawi się jutro na serwerach live. Razem z nią zobaczymy także dwójkę zmienionych herosów – Chronię oraz Stiukova.

Aktualizacja będzie live 8 sierpnia, po przerwie technicznej, która odbędzie się w godzinach 2:00 – 4:00.

Najważniejsze zmiany w Whitemane patchu

Co do samej Białowłosej – to uzdrowicielka, której leczenie jest wprost uzależnione od zadawanych przez nią obrażeń. Jednak nie tak jak u Auriel, gdzie kluczowy jest DMG oznaczonego sojusznika.

Białowłosa sama a potrafi przywalić lepiej niż niejeden zabójca. Spore obrażenia są zapewniane przez W oraz E. Problem jest jeden – bardzo łatwo ją zabić.

Białowłosa dostała własny one shot build! Ściąga papiery na combo

Nie posiada ona mobilności, dodatkowych mechanizmów ochrony samej siebie, a względnie małe zasięgi i unieruchamianie się podczas używania laserka jeszcze pogarsza przeżywalność Białowłosej.

Trzeba wspomnieć też o jej tragicznym PvE – nie posiada ona waveclearu, ani obrażeń skutecznym przeciwko bossom/najemnikom/celom mapy. Inkwizycję możemy użyć tylko na bohaterze, a E zadaje zbyt małe obrażenia jednym smagnięciem. Nie wspominam o tym, że poza epickimi bitwami z innymi herosami, leczenie Białowłosej nie należy do najlepszych.

Mimo to nie znajdziecie lepszego uzdrowiciela do walk. Jeżeli Sally może je przeżyć oczywiście.

Do tego Blizzard podszedł do jej strony wizualnej z ciekawej strony – Białowłosa może spokojnie stać się symbolem sexu w Heroes of the Storm. Za to skórki są naprawdę bardzo ładne.

Nowe skórki oraz elementy kosmetyczne w aktualizacji Białowłosej

Aktualizacja: zmiany względem wersji live

Zmiany w Whitemane patchu – czym różni się live od PST?

Co sądzicie o Białowłosej i nowej aktualizacji? Piszcie swoje przemyślenia oraz buildy w komentarzach!

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Wykonaj też następujące questy, by być na bieżąco!

Dzięki temu masz pewność, że nie przegapisz niczego co ważne w Nexusie!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.