Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Kończy się Zimowa Uczta! Zbierzcie swoje darmowe fanty już teraz!

Zimowa uczta kończy się. Macie mało czasu na zdobycie wymarzonych, świątecznych łupów, więc nie traćcie czasu! Potem atmosferę rozgrzeje Pożarsky!

Ostatnie dni Zimowej Uczty!

Święta już za nami, ale w Heroes of the Storm śnieżek jeszcze prószy! I chociaż w świecie prawdziwym wielu z nas nie doświadczyło przyjemności płynącej z białych drobin, tak wciąż możemy zdobyć zimowe skórki. Już niedługo.

W nocy z 9 na 10 stycznia rusza przerwa techniczna. Ma trwać od 2:00 do 4:00. Wtedy zostanie wdrożony nowy patch, a Zimowa Uczta zakończy się. Na szczęście w zamian dostaniemy Firebata Pożarskiego (od premiery będziemy prawdopodobnie korzystać na portalu z angielskiej nazwy) oraz rework Malfuriona.

Czyli macie mało czasu na zebranie ostatnich skrzynek, kupienie wymarzonych fantów, czy wykonanie zadań). Pamiętajcie tylko, że tegoroczne skiny są droższe niż powinny. Za to nabytki z ubiegłych lat nabędziecie już w normalnych cenach.

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/