Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Felieton

Którzy bohaterowie z Overwatch mogą pojawić się jako skórki? Cz. 2

Nowe skórki, czy kolejni bohaterowie? Overwatch ma szeroką gamę postaci. Których zobaczymy jako herosów? Kto zostanie przerobiony na skin?

Bohaterowie Overwatch w Heroes of the Storm

Kontynuujmy nasze rozmyślania na temat tego, jacy bohaterowie mogą pojawić się w HotS, niekoniecznie jako nowe, grywalne osobistości, a skórki. Dzisiaj więcej przykładów, które rzadko wywołuje się, przy tego typu rozmowach.

Zacznijmy jednak od czegoś popularnego. Często wskazuje się na Bastiona, jako alternatywny wygląd Petardy. Przede wszystkim tutaj problemem jest wygląd – nijak nie da się zrobić jednego z drugiego, najwyżej nadać cechy wspólne. Same zdolności są podobne, ale mają odrobinę inne zastosowanie, dzięki czemu robot znalazłby swoją niszę, tak samo jak Probius przy Gazolu.

 

Bastion jedynie na ulcie przypomina Petardę, więc jest szansa na jego pojawienie się.

Skoro o nich mówimy, trzeba wystawić na scenę Torbojrna. On też korzysta z wieżyczki, ale tylko jednej, którą ulepsza. Wprowadza nową mechanikę. Razem z goblinem i probą na pewno dogada się.

W tym miejscu niestety, zamykamy furtkę dla Swanna – terranskiego mechanika ze Starcrafta. To bliski przyjaciel Raynora, a w trybie współpracy wykorzystuje działo górnicze (to, które przypadło Tychusowi). Łączą go ze Szwedem nie tylko o zamiłowania, ale także cała reszta. Mały karzeł, majsterkowicz z brodą i mechaniczną ręką. No, sami rozumiecie. Kwestia tego, który okaże się skórką.

Tu widzimy młodego krasnoluda z przyszłości…
… tutaj kilka lat po tym, jak odkrył „minerały”. I gry komputerowe.

Wcześniej również wspominaliście o Żołnierzu 76. Postaci mającej jakieś swoje indywidualne, oryginalne zdolności. Gorzej, że trudno przenieść to na HotS-a. Opiera się w dużej części na strzelaniu, więc stałby się „drugim Ranorem”.

Tak zresztą go widzą gracze – jako skórkę do Raynora. W teorii mógłby stać się nowym bohaterem, ale zaprojektowanie go byłoby wyzwaniem. Ewentualnie twórcy wrzuciliby go jako „filler”.

Kontrowersje wzbudza również Fara. Jej cechą szczególną jest latanie, czyli przemieszczanie się we wszystkich kierunkach, czego nie da się osiągnąć w HotS. Stawiam jednak, że Blizzard znajdzie jakieś interesujące rozwiązanie. Nie przypomina też nikogo z obecnych herosów.

Miły, dobry mnich. Tylko jak Blizzard przeniesie jego mechanikę na HotS, tak by była interesująca?

Na koniec zostawiłem mój typ – Zenyattę. Po prostu jego zdolności wydają mi się nudne jak na warunki HotS-a. Twórcy msieliby pomyśleć jak sprawić, by gra nim była ekscytująca, a nie polegała na zmianie celu kuli raz na 200 lat. Kwestia skórki też nie jest prosta – kto ciągle siedzi po turecku i bawi się kulami? 

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/