Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Kiedy mogą wyjść kolejni bohaterowie

Dzisiaj wrócimy do tematu kolejnych bohaterów i tego kiedy mogą zostać wprowadzeni. Poruszaliśmy go, ale z okazji wydania Złomiarza, warto wrócić do niego.

Rozpiska bohaterów na następne tygodnie

Dzisiaj wrócimy do tematu kolejnych bohaterów i tego kiedy mogą zostać wprowadzeni. Poruszaliśmy go już tutaj, ale z okazji wydania Złomiarza, warto wrócić do niego.


Bohaterowie

 • Przecieki, które jak dotąd sprawdzały się, sugerują Firebata i Alexstraszę.
  • Przy smoczycy był dodany zapis „będzie z nią coś interesującego„, przez co automatycznie społeczność uznała, że zobaczymy ją na Blizzconie, wraz z dużym eventem.
 • Jakiś czas temu znaleziono też Hanzo na liście planowanych herosów, obok wspomnianej Alexstraszy.
 • Rok temu w podobnym okresie też mieliśmy do czynienia z przeciekami, które ostatecznie sprawdziły się, chociaż kolejność wydawanych bohaterów, szczegóły dotyczące ich umiejętności różniły się trochę od tego co dostaliśmy.
  • W międzyczasie zostało wydanych kilka postaci nieuwzględnionych (Alarak).
Alexstrasza stała się jedną z najbardziej wyczekiwanych bohaterek, od kiedy fani HotS-a dostali przecieki w swoje łapki. Trzeba przyznać, że wprowadzi wiele walorów, również estetycznych.

Krótko mówiąc, należy spodziewać się teraz Firebata, Alexstraszy i Hanzo, chociaż powinniśmy być też nastawieni na niespodzianki.

Sam chciałbym w między czasie kogoś z Diablo, gdyż nikt z tego uniwersum nie został uwzględniony. Zresztą samo Diablo 3 nie zostało uwzględnione w planie Blizzconu i na imprezie nie pojawi się nic związanego z tym tytułem.Daty, które warto znać

Zacznijmy od tego, że co 3 tygodnie wychodzą nowi bohaterowie. Do tego wraz z patchem wprowadzającym nowy sezon, do Nexusa przybywa kolejny śmiałek.

 • 27.09.2017 – Premiera Anny
 • 18.10.2017 –  Premiera Złomiarza
 • 3-4.11.2017 – Blizzcon 2017
 • 15.11.2017 – Prawdopodobna data wydania pierwszego herosa z Blizzconu, błędna data zakończenia sezonu 3 tego roku oraz koniec wydarzenia Zaduszniki
  • 5.11.2017 – Prawdopodobna data pojawienia się pierwszego patcha po Blizzconie na PST.
 • 13.12.2017 – Data zakończenia sezonu 3, wydanie kolejnej postaci.

Trochę spekulacji

W oczy rzuca się 15 listopada. Dzień, w którym miał być rozpoczęty następny sezon, ale Blizzard się rozmyślił. Do tego wtedy kończą się Zaduszniki.

Nie wspominam, że to pierwsza data pasująca na wydanie kogoś zapowiedzianego na Blizzconie. Impreza ma miejsce 4 i 5, 6 aktualizowane jest PST, a po tygodniu serwery live.

Na tej podstawie można wyróżnić tę datę jako premierę kolejnego bohatera w Nexusie. Oznacza to pewną nieregularność. Między tym 15 listopada a premierą Złomiarza mamy przerwę aż czterech tygodni. Trochę długo, prawda?

Do tego zapowiada się na podobny rozwój wypadków potem. Na pewno coś będzie 13 grudnia, czyli po kolejnym miesiącu, gdyż wtedy mamy koniec sezonu.

Blizzcon jest kluczowym wydarzeniem w tym roku. Nie wiemy co na nim będzie. Na pewno spodziewamy się gorących zapowiedzi.

Teoretycznie Blizzard mógłby wcisnąć coś pomiędzy i wydawać bohaterów co dwa tygodnie. Osobiście nie jestem przekonany do tego rozwiązania. Przede wszystkim rok temu w okolicach Blizzconu trzech zabójców (Samuro, Varian, Ragnaros) zostało wypuszczonych w takich odstępach.

Drugą możliwością jest przesunięcie dat. Niby nic nie musi być 15 listopada. Kto zabroni twórcom dać nową zawartość na PST w trakcie trwania Blizzconu albo wrzucić coś nowego od razu 8.11, pomijając PST lub 1.11.

Pierwszy dzień listopada nawet jest prawdopodobny. Wypada równo 6 tygodni przed 13 grudnia (nowy sezon i hero). Idealnie, żeby jakaś postać wyszła w standardowych odstępach czasu.

Chociaż powyższe dwa ostatnie warianty raczej należy potraktować jako dodatek lub alternatywę, są możliwe, dlatego o nich wspominam.

Rozpiska

Oto kiedy powinniśmy spodziewać się kolejnych nowości. Pierwsze zapowiedzi i teasery pojawiają się zwykle kilka dni przed wydaniem na serwerze testowym.

 • 1.11.2017 Możliwa data wydania kolejnego herosa (mało prawdopodobne).
 • 15.11.2017 – Prawdopodobna premiera pierwszego bohatera z Blizzconu.
  • 8.11.2017 – Alternatywna data premiery pierwszego bohatera z Blizzconu, z pominięciem PST
 • 29.11.2017 – Ewentualna data wydania drugiego herosa po Blizzconie.
 • 13.12.2017 – Pewna (według obecnych standardów) data wydania kolejnej postaci i zakończenie Sezonu 3.

Czekacie na kogoś? Spodziewacie się po Blizzconie czegoś konkretnego? Napiszcie o tym w komentarzach! Nie zapomnijcie też podesłać materiału znajomym.

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/