Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Nadchodzi polska premiera Warcraft: Fala Ciemności

Już za kilka dni przeczytacie polską wersję książki Warcraft: Fale Ciemności. Pojawi się ona 17 stycznia 2018. Premiera oryginału miała miejsce w 2007 roku!

Dobra wiadomość dla fanów Warcrafta. Na półki sklepowe w naszym kraju trafi spolszczona wersja książki Warcraft: Tides of Darkness. Premiera już 17 stycznia!

Rodzimy tytuł to „Warcraft: Fala Ciemności”. Jak większość z Was się domyśla, na łamach powieści zostały opisane wydarzenia z drugiej części strategi osadzonej w Azeroth.

 

Innymi słowy znajdziemy takie osobistości jak Gul’dan, Zul’jin, Cho’Gall, ale także oczekiwanych Turalyona, Khadgara, czy Allerię. Pojawiają się również Varian, Sylvanas, Kel’thuzad, a nawet Genn Greymane, zwany Szarogrzywym.

Autorem jest Aaron Rosenberg. Oczywiście książkę w Polsce wydaje wydawnictwo Insignis. Tak na marginesie, premiera wersji oryginalnej miała miejsce 28 sierpnia 2007 roku.

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/

  • Dodladden

    Może bym i przeczytał, ale wpierw wolałbym zacząć przygodę z grą.