Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Nadchodzi rework systemu klas, więcej eventów i nie tylko!

Dyrektor HotS potwierdza: będzie rework systemu klas!

Wiecie doskonale, że nie ma według mnie gorszej rzeczy w HotS niż obecny podział Blizzarda na role. Jak dla mnie jest to po prostu pułapka na nowych, którzy uznają wszystkich wojowników za tanków, a pomocników za healerów. Dzisiaj dyrektor Alan Dabiri powiedział wprost: będzie nowy system klas.

Chociaż bardziej mówimy tutaj o zmienieniu obecnych definicji. Jak dla mnie bomba!

Co jeszcze?

To tylko początek góry lodowej. Czego jeszcze możemy się spodziewać?

  • Wiele nowych eventów, obecnie zespół pracuje nad jakimś;
  • Nowy skin do Szarogrzywego;
  • Powstanie sandboxmode;
  • Czegoś nowego do systemu MMR;

Do tego w wywiadzie udzielonym dla MFPallytime potwierdził trochę przecieki Axolotla, wspominając o kolejnych wieloklasowcach oraz dając nadzieję, na „potężne” postacie, takie jak chociażby Deathwing, czy Alextrasza.

Poza tym kilka razy wypowiadał się bardzo dziwnie. Na przykład zapytany o bohatera, którego chciałby zobaczyć, odpowiedział jakaś specyficzna, ale popularna jednostka ze Starcrafta. Przypominam, że przecieki mówią o Firebatcie jako jednej z kolejnych postaci.

Więcej znajdziecie na kanale MFPallytime tutaj oraz oficjalnym Twitterze Blizzarda tu. Najważniejsze jest jednak co innego:

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/