Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Nowa (prawdopodobnie najlepsza) bójka: Ucieczka z Braxis

Dostępna jest nowa, jedna z najlepszych bójek. Nazywa się Ucieczka z Braxis i oferuje całkiem ciekawy tryb PvP, dający masę zabawy wszystkim graczom!

Dostaliśmy nową bójkę, która zapowiada się jako jedna z najlepszych. Tym razem jest to tryb PvE.

Rozgrywka polega na przebiciu się przez 3 strefy pełne zergów. Pojawia się większość sługusów roju. Sa także bohaterowie, więc musicie zapewnić sobie nie tylko twardego wojownika, healera i kogoś kto zadaje obrażenia obszarowe, ale również coś do wybijania pojedynczych wrogów. Uważajcie, bo czas na przejście jest ograniczony.

Bohaterowie zergów to Ultralisk (atakuje obszarowo i ma szarżę rozrzucającą graczy), Stukov, Dehaka, Abathur (z Potwornością), Zagara, Kerrigan, Zszywaniec, Diablo, Rzeźnik, Anub’arak.

Co jakiś czas zyskujemy unikalne przedmioty (jak na mapach z Overwatcha – efekty oczywiście są inne), które można do wykorzystać do walki z obcymi.

Zaczynamy z 10 poziomem. Po przejściu przez pierwsza strefę, awansujemy do 16. Do trzeciej wchodzimy z 20. Zmienia się to skokowo, co etap.

Na końcu czeka nas mocny boss. Walka z nim dzieli się na trzy części: atakowanie go w słabszej wersji; pojawienie się nydusów, z których wychodzą potężne zastępy wrogów, walka z bossem w mocniejszej wersji. Miejcie się na baczności!

Jeżeli jakiś sojusznik zginie to można go wskrzesić, co trwa kilka sekund, uniemożliwiając jednemu bohaterowi wszelkie akcje. Śmierć wszystkich zawodników oznacza przegraną. Według wielu jest zbyt łatwo. Niestety, brakuje poziomów trudności. Zagranie 3 razy zostanie nagrodzone skrzynką. Poza tym dość szybko można na niej zbierać doświadczenie – leci go dużo, a całość nie wymaga dużej ilości czasu.

Dostępna pula bohaterów:

  • Wojownicy: Artanis, Arthas, Johanna, Muradin, Sonia, Tyrael, Varian, Zaria
  • Pomocnicy: Jasnoskrzydła, Kharazim, Li Li, Lúcio, Malfurion, Por. Morales, Rehgar, Uther
  • Specjaliści: Azmodan, Gazol, Nazebo, Sierż. Petarda, Xul
  • Zabójcy: Kasja, Falstad, Gul’dan, Illidan, Jaina, Kael’thas, Kel’Thuzad, Ragnaros, Raynor, Szarogrzywy, Thrall, Valla

Źródło

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Discord PUBG Polska