Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Nowości z Blizzconu – Hanzo i jego umiejętności

Nadchodzi Hanzo! Poznajcie jego niesamowite umiejętności już teraz! Ogłuszenie o globalnym zasięgu to niejedyna nowość u niego w HotS!

Hanzo w Heroes of the Storm

Dokładnie! Potwierdziły się plotki i w HotS-ie spotkamy najlepszego bohatera z Overwatcha. Każdy zawsze chce go mieć w drużynie! Bez przedłużania, powiedzmy sobie o jego zdolnościach! Rola myślę jest oczywista – zabójca!

Przypominam, że czeka nas tona reworków, zmiany w mmr, Alexstrasza… Po wszystko zapraszam tutaj.

Umiejętności

Cecha: Wrodzona Zwinność – Wybierasz za cel przeszkodę terenową lub budowlę, aby ją przeskoczyć.

Q: Łuk Burzy – Aktywuj, aby naładować strzałę, która zadaje 270 pkt. obrażeń pierwszemu trafionemu przeciwnikowi. Zasięg Łuku Burzy wzrasta w miarę podtrzymywania. Aktywuj ponownie, aby wystrzelić.

W: Strzała Rozpryskowa – Hanzo wystrzeliwuje strzałę, która zadaje 85 pkt. obrażeń pierwszemu trafionemu wrogiemu bohaterowi. Strzała Rozpryskowa może zderzyć się z przeszkodą lub z budowlą, rozszczepiając się na kolejne 5 strzał. Strzały te pokonują dodatkową odległość i rykoszetują do 4 razy, a każda z nich zadaje 85 pkt. obrażeń pierwszemu trafionemu przeciwnikowi.

E: Strzała Soniczna – Hanzo wystrzeliwuje strzałę, która ujawnia rozległy obszar na 8 sek. Wrogowie znajdujący się w jego obrębie zostają ujawnieni na 1 sek. Jeśli Strzała Soniczna trafi przeciwnika, zadaje mu 150 pkt. obrażeń i podąża za nim.

R1: Smoczy Strzał – Po upływie 1.5 sek. Hanzo przyzywa dwa Duchy Smoków, które ruszają naprzód, zadając wrogim bohaterom na ich obszarze działania 52 pkt. obrażeń co 0,25 sek. Wrogowie znajdujący się w centrum działania efektu otrzymują 150% obrażeń.

R2: Smocza Furia – Hanzo wystrzeliwuje pocisk, który przemierza pole bitwy. Po trafieniu wrogiego bohatera pocisk wybucha, zadaje 100 pkt. obrażeń wszystkim pobliskim przeciwnikom oraz ogłusza ich na 0.5 sek. Gdy pocisk przemierzy średnią odległość, zadawane obrażenia wzrastają do 200 pkt., a efekt ogłuszenia wydłuża się do 1.25 sek. Gdy pocisk przemierzy dużą odległość, zadawane obrażenia wzrastają do 350 pkt., a efekt ogłuszenia wydłuża się do 2 sek.

Źródło


Co sądzić o nim?

Obecnie niewiele możemy powiedzieć o jego użyteczności. Na pewno zapewni niesamowite doznania. Będzie po prostu ciekawy. Natomiast pod względem użyteczności, może z tym być różne. Wydaje się zapewniać ogromne obrażenia, przy dość dużej użyteczności, ale nie wiem, czy zawojuje świat w praktycznie nowym HotS-ie. Chociaż inicjacja z ulta na pewno nie jest czymś, obok czego można przejść obojętnie.


Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/