Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Podczas PAX East dostaniemy zapowiedź godną Blizzconu (i nowego bohatera)

Podczas PAX East dostaniemy zapowiedź nowego bohatera oraz masy nowości, w tym przedstawienie warstwy fabularnej Heroes of the Storm

Pax East w Bostonie przyniesie nam masę nowości, przynajmniej na to wygląda. Impreza odbędzie się w dniach 5-8 kwietnia, czyli już za niedługo. Co wtedy zobaczymy? Na pewno Jeffa Cannata (hots pokazu), Matta Villersa (Lead Hero Designer), Kevina Johnsona (Creative Content Lead) oraz Kaeo Milkera (Production Director).

Podczas specjalnego pokazu Inside the Forge: Blizzard’s Heroes of the Storm in 2018 powiedzą trochę o świeżym herosie, a także wielu innych nowościach. Wiemy to z teaserów na Twittterze, który jest częścią opisu wydarzenia na oficjalnej stronie PAX East.

[…] Zajmijcie pierwsze miejsca w przedstawieniu nowego, najbardziej nieprawdopodobnego bohatera z historii Blizzarda, zobaczyć jak przybywa do Nexusa. Jako pierwsi zobaczcie jak lore Heroes of the Storm dołącza do wszechświata Blizzarda.

Do tego podczas 208 odcinka Into the Nexus Kyle Fergusson wspomniał, że Jeff Cannata wie wcześniej co będzie nowego i jest bardzo podekscytowany tym.

Wygadał się przy okazji na streamie u KingCaffeine że czeka nas zapowiedź czegoś na miarę Blizzconu. Niestety, nie ma VOD-u z tego, a możemy jedynie ufać Redditowi w tej kwestii.

Co to może być? HotS 3.0? Na razie czekamy od lat na system klanów, a od Gamescomu na rework systemu klas, a także inne odnowienia, w tym między innymi Lunary oraz Hannamury.

Natomiast kim mógłby być nowy heros? Tutaj trudno powiedzieć. Może być wszystko: od Caina, przez Mirę i Hornera po. cokolwiek. Jednak raczej będzie to coś „zwykłego”.

Fani przypuszczają też dedykowaną postać. Nie jednostkę, której nadano tożsamość, ale coś co pojawiło się tylko w Nexusie, na przykład Władca Kruków. 

Wszystkiego dowiemy się 5 kwietnia w godzinach 7:30-8:30.

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/