Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Prezentacja postaci: Alexstraza (+skórki i ciekawostki)

Zobaczcie jak wygląda Alexstraza w akcji, jej skórki oraz kilka ekskluzywnych ciekawostek, z którymi warto się zapoznać! Wszystko na HotS24.pl

Prezentacja Alexstrazy

Na oficjalny kanał Youtube wleciała prezentacja Alexstrazy. Pokazane są tam zdolności, które znajdziecie również tutaj. Przypominam, że została zapowiedziana na Blizzconie (pełna relacja). Pojawi się 14 listopada na serwerach. Rozpocznie tym samym event!

Ciekawostki o Alexstrazy

Mam dla Was też kilka ciekawostek, prosto z pokazów na Blizzconie.

  • Wcześniejsze wersje jej ulta „Życiodajnej” wyrównywała zdrowie wszystkich bohaterów na danym obszarze do średniej. Wszystkich, czyli zarówno sojuszników, jak i przeciwników.
  • Mothership – tak nazywała się oryginalnie druga zdolność bohaterska smoczycy. Nie pasuje do niej,prawda? Bo miał ją Probius, ale nie pasowała do jego zestawu, więc twórcy porzucili tę ideę, by tchnąć w nią nowe życie u Alexstrazy.
  • Jej W było wzorowane na Storm Dragonach z WoW-a. Stały one właśnie na takim leczącym polu, podobnym do tego Alex. Można je spotkać w Vortex Pinnacle, pięcioosobowej instancji na poziomy 82-85.

Na koniec mam dla Was kilka skórek, jakie dostaniemy do niej!


Relację z całego Blizzconu znajdziecie tu


Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

 

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.