Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Prezentacja postaci: Fenix

Blizzard nareszcie ujawnił zdolności następnego bohatera w Heroes of the Storm - Fenixa. W pancerzu Dragoona. Zobaczcie jego arsenał.

Będzie on zabójcą walczącym na dystans, polegającym na atakach podstawowych. Do dość ograniczonej mobilności (teleportacja, która chwilę trwa) dostanie potężną tarczę, by móc przetrwać najcięższe boje! Dokładnie tak jak w lore.

Warto zwrócić na jedną rzecz: portret bohatera przedstawia poharatanego Fenixa, nie zbroję Dragoona. Taki właśnie był w pierwszym Starcraftcie!

Poza tym śledźcie nas na bieżąco, bo będziemy mieli w tym tygodniu dla Was masę informacji na temat nowego bohatera! Trzymajcie rękę na pulsie i kliknijcie w dzwoneczek, żeby wiedzieć, kiedy wrzucamy coś nowego!

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.