Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Przeciekły nowinki, jakie zostaną pokazane na Blizzconie 2017?

Na 4chanie kolejny raz dostaliśmy "przeciek" tego co będzie podczas imprezy Blizzcon 2017. Czy jest wiarygodny? Zobaczymy już jutro!

Kolejny wyciek z 4chana, dotyczący Blizzconu 2017

Na 4chanie kolejny raz dostaliśmy „przeciek” tego co będzie na tegorocznym Blizzconie. Wygląda on następująco

Alexstrasza
Tildon (Firebat)
Hanzo
całą trójkę zobaczymy na tegorocznym Blizzconowym cinematicu 

Alex jest wieloklasowcem zabójcą/pomocnikiem, zmieniającym formę pomiędzy ludzką, a smoczą. Posiada globalne leczenie.
Tildon jest bruiserem specjalizującym się w obrażeniach obszarowych. Ma posiadać mechanikę przegrzania, ogromną wytrzymałość, ale nikłą mobilność.
Hanzo to po prostu zabójca polegający na zdolnościach mierzonych, ze strzałą rozpryskową, odbijającą się od ścian.

Thunder Godess Alexstrasza
Dragon Hunter Tildon
Sin’dorei Hanzo

Raynor otrzyma skórkę wikinga, z motywami smoka na karabinie oraz reworka.

Świąteczne skórki LiLi, Tychusa i Rexxara.

Tu znajdziecie oryginał. Natomiast  tym dlaczego podani herosi na 100% pojawią się w najbliższym czasie, przeczytacie tu.

Całość jest podejrzana. Pogłoski o tych bohaterach krążą od dawna, a opisane mechaniki to dokładnie to, czego oczekują fani. Zresztą ostatnie informacje z 4chana nie sprawdziły się. Warto jednak się tym razem zainteresować, mimo nieścisłości. Jakich?

Co roku dostawaliśmy skórki świąteczne do 2 postaci. No i uczczeniem końca prac nad Raynorem ma zostać skin? Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy.

Za to opisy bohaterów mogą się sprawdzić. W wypadku Firebata to pewne, że będzie niemobilnym bruiserem, bijącym wielu wrogów na raz. Zdolności Hanzo mniej więcej znamy – to samo co w OW. Na temat Alexstraszy od dawna krążą plotki, mówiące o wieloklasowcu, mogącym pełnić rolę pomocnika, a fani domagają się smoczej formy. Nie trzeba mieć żadnych informacji, by to stwierdzić.

Dlaczego to może się sprawdzić?

Autor posta jest anonimowy, czyli może to być ktoś związany z Blizzardem. Obecnie trwają summity: dziennikarze i współpracownicy Blizzarda chodzą sobie i zbierają wywiady, wiec teoretycznie ktoś mógł zobaczyć za dużo i podzielić się tym na 4chanie.

Jest to prawdopodobne z prostego powodu – całość brzmi jak plotka, usłyszana podczas rozmowy przy piwie z projektantem gry. Nie napisano”trójka bohaterów pojawi się w grze”, tylko „zobaczymy na cinematicu”. Opisy też są zdawkowe. Nie ma na przykład mowy o tym jakiego rodzaju skórkę dostanie Raynor, mimo że czas na legendarną.

Do tego, zakładając, że Alexstrasza będzie kolejna to jej projekt powstał prawdopodobnie jakoś w kwietniu. Natomiast 16 maja zabrano globalne leczenie Tyrande, podczas jej reworku. Patrząc na daty możemy przyjąć, że Blizzard zdecydował się na taki ruch, by smoczyca miała unikatową zdolność.

O tej trójce mówi się od miesięcy, a ich pojawienie się jest niemal pewne. Potwierdzenia można szukać nawet w wypowiedziach Alana Dabiriego – głównego dyrektora gry.

Zostaje też nierozwiązana kwestia Raynora, którego modyfikacje były zapowiedziane kilka miesięcy temu. Przecież Blizzard nie świętuje reworka skinem! Chyba, że miałby to być prawdziwe odświeżenie postaci. Nie drobne zmiany w zdolnościach i nowe drzewko talentów, a całkowite odnowienie, z nowymi skillami, charakterystyką itp. Wtedy to ma sens i rzeczywiście, byłoby warte Blizzconu. Ewentualnie twórcy po prostu mogli zmienić politykę. Wtedy trzeba liczyć na podobne zmiany u Li Li przy okazji.

U Rexxara zresztą też. Nie powiem już o tym, że nie dostał skórki od zeszłorocznego Gamescomu! Należy mu się jakaś, a jako mikołaj z Miszą-reniferem będzie pasował! Wszystkiego dowiemy się już jutro podczas ceremonii otwarcia, którą będziemy relacjonować!


Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.