Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

PST dostaje Alexstrazę oraz nową Li Li!

Na serwer testowy wchodzi nowy patch z genialnymi nowościami. I nie chodzi tu o zmiany w bohaterach, czy Alexstrazę, a coś lepszego!

Alexstraza patch na PST

Na serwer testowy właśnie wszedł nowy patch z Alexstrazą (oraz skórkami do niej)! Przypominam, że wszystko na serwerach pojawi się 14 listopada.

Bohaterowie

Właściwie niewiele mam tu do powiedzenia. Serwer testowy zostanie zaktualizowany o Alexstazę oraz rework Li Li. Mała panda stanie się prawdziwą poszukiwaczką przygód. Jej styl gry będzie nagradzał za ryzykowną grę, jak na nią przystało.

Interfejs, sklep i zmiany w mapach

Zacznijmy od najlepszej rzeczy – powiadomień o osiągnięciu 10 poziomu przez drużynę! W grze pojawia się stosowne komunikaty, mające powstrzymać bohaterów, galopujących na uzbrojonych w ulty oponentów lub ich do tego zachęcić.

Do tego koszt Li Ming obniżono do 7 000 złota. Może być coś lepszego? Nowi komentatorzyAlexstraza oraz, uwaga, Alarak!

Jeżeli chodzi o balans – golem z Nawiedzonych Kopalni został poprawiony, nie będzie więcej przerywał ataków, niszczył postawionych przez graczy ścian, ani zwalniał przez strzały fortów czy twierdz.

Został jeszcze event, o którym już pisaliśmy. Ot pojawią się 4 zadania, nagrodą za każdy okazał się portret. Pierwsze wymaga zalogowania się, dwa następne rozegrania 5 gier, natomiast ostatnie – wzięcia udziału w 40 eliminacjach. Trzeba je wykonywać po kolei!

Właściwie zostały jeszcze bugfixy i to tyle. Widzimy się na serwerze testowym bohaterowie!

Tutaj znajdziecie patchnotes, z którego korzystaliśmy.


Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.