Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Reset rang na rankedach oraz prezenty dla wszystkich

Dzisiaj nie dość, że dostaliśmy poprawki dotyczące systemu MMR to także Blizzard zafundował nam świąteczne prezenty! Możecie je też komuś kupić!

News podwójny, bo dotyczący dwóch przyjemnych tematów. Aż trudno powiedzieć, od czego zacząć!

Naprawa błędu MMR

Przede wszystkim opisane wczoraj kwiatuszki w rankedach okazały się bugiem. Blizzard przyznał to na oficjalnym forum. Na szczęście już wszystko zdiagnozowano i naprawiono.

Na wszystkich kontach objętych bugiem ranking zostaną „zresetowane„. Czyli osoby najmocniej dotknięte błędem otrzymają drugą szansę na rozpoczęcie sezonu, tak jakby od nowa.

Źródło

Świąteczne prezenty

Druga, przyjemniejsza sprawa to prezenty. Można przez aplikację Blizzard kupić przyjaciołom prezent w postaci świątecznych skrzynek. Ceny widzicie na screenie poniżej. Niestety, tylko w Euro.

Ach, byłbym zapomniał. Każdy dostaje darmową świąteczną skrzyneczkę, której ważność kończy się 8 stycznia. Lećcie ją odebrać w aplikacji Battle.net. Tam, w prawym górnym rogu, pod ikoną prezentu. Mnie trafiła się Alexstraza, nabyta jakiś czas temu za złoto, wraz z kilkoma portretami i sprejami.

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/