Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Rework Tyraela wchodzi na serwery!

Tyrael doczekał się nie tylko obniżenia kosztów many, ale także reworka! Nie martwcie się, cecha została niezmieniona! Podobnie jak ulty!

Przerwa techniczna dopiero się rozpoczyna, jednak już wiemy co nas czeka! Blizzard wprowadza obiecany rework Tyraela! Od razu mówię – na razie nie mamy nic na temat nowych skórek.

Aktualizacja: jak donoszą niektórzy gracze, skórki również weszły na serwery.

Nie będę rozwodził się nad całym opisem zmian, znajdziecie go w źródle. Przybliżę jednak w skrócie co się zmieni, w stosunku do starego anioła, granego niemal zawsze pod to samo rozdanie.

Przede wszystkim zabrano mu pancerz magiczny, a dodano trochę punktów zdrowia (około 10%),a także szybszą ich regenerację. Q i W kosztują mniej many, a E można użyć podczas ruchu. Poza talentami to wszystkie bezpośrednie zmiany balansu. Twórcy wprowadzili jednak poprawki w opisach oraz grze, mające poprawić gameplay.

Znacznie większe są modyfikacje w buildzie. Ulty  i cecha zostały nienaruszone, ale najważniejsze ulepszenie, Święta Ziemia z poziomu 16, zostało przeniesione na poziom 13, a czas trwania skrócony z 4 do 3 sekund.

Zmieniono polski dubbing Tyraela. Kto jest nowym aktorem głosowym?

Reszta wzmocnień chyba ekstremalnie eksploatuje możliwości, jakie daje Tyrael. Są talenty wspierające sojuszników, zwiększające wytrzymałość Archanioła na różne sposoby, czy pozwalające zadawać większe obrażenia. Maksymalne wykorzystanie nowych premii zapewni znaczną przewagę w walce.

Co ważne, znacznie ważniejsze stały się ataki podstawowe. To na nie spada spora część obrażeń, ale także niektóre efekty. Warto również zwrócić uwagę na talenty pod W, nagradzające za osłanianie wielu sojuszników. 

Patch jest już dostępny! Pobierzcie go szybko i pokażcie swoje buildy dla Tyraela! Samemu chętnie przetestuję go i jego cechę. Nie, nie została ona w żaden sposób zmieniona. Jedynie Blizzard pozbył się talentów do niej. Po prostu to ja pewnie będę umierał.

Źródło

Dziękujemy Mateuszowi Kaliszewskiemu za szybkie poinformowanie nas o zmianach!

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/

 • Mezjasz

  Build pod AA wygląda fajnie, umożliwia skracanie CD na świętej ziemi. Problem jest taki że święta ziemia nadal będzie najlepszym talentem i nadal nie mamy cechy xD Czyli rework który zmienił wszystko z wyjątkiem tego co miał zmienić

  • Karashy

   Nie jestem pewien co do tego aa. Jeszcze za wcześnie, żeby określać value 😀 Co do samego reworka – cecha spełnia według Blizzarda swoje zadanie, więc….

   • Mezjasz

    te 3 kropki mówią wszystko 🙂
    Biedny Garosh bez przyciągnięcia