Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Społeczność wygrała. Dostaniemy zmiany Tyraela i nie tylko!

Z tego co dowiedzieliśmy się wczoraj na oficjalnym kanale HotS, dostaniemy zmiany Tyraela. Do tego dostaniemy dodatkowy wariant kuca w ramach nagród za s3

Rework Tyraela

Mamy dobre wiadomości dla społeczności. Pierwsza, najważniejsza kwestia to reworki. Fani oczekują, że Blizzard weźmie na stół operacyjny dwójkę bohaterów – Tyraela i Raynora. Obaj mają dość przestarzałe drzewka talentów i gameplay, który nawet nie udaje świeżego, szczególnie jak porównamy go z najnowszymi herosami.

<

Co prawda Tyrael doczekał się zmian, a konkretniej skórki, komentatora i nowego aktora głosowego w polskiej wersji językowej, jednak wciąż nie oferuje tyle co na przykład Blaze. Gracze stawiają sprawę jasno – prawie całe jego value wychodzi ze „Świętej Ziemi” (talent na 16 poziomie do Q) oraz ulta, zwykle mającego uzupełniać zespół.

Jest bardzo nieprzyjemny do gry, przez wysokie koszty many. Ostatnio nawet na nasz fanpage wrzuciliśmy żart „Co łączy Smugę, Illidana i Tyraela? Wszyscy nie mają many”. Oczywiście aniołowi nie zabrano tego zasobu. Chodzi o zawrotną prędkość opróżniania niebieskiego paska.

Jednak wczoraj na oficjalnym kanale HotS-a na Twitch.tv odbył się stream gdzie Dunktrain testował Blaze’a, rozmawiając przy okazji z Jade Martinem, projektantem gry. Kiedy ktoś na chacie zapytał o koszty many Tyraela, dowiedzieliśmy się, że zespół pracuje nad tym heroem i dostaniemy pewne zmiany w Archaniele Sprawiedliwości.

<

Zabrakło niestety szczegółów, jednak społeczność okrzyknęła już, że powinniśmy spodziewać się reworka. Co prawda znaleźli się sceptycy, twierdzący iż Blizzard ograniczy wszystko do drobnych zmian. Nie wyklucza to jednak odnowienia w mniejszej skali, podobnego na przykład do tego Muradina.

Kuce za sezon 3

Przy okazji muszę zaraportować o kolejnym zwycięstwie społeczności. Otóż w zapowiedzi nagród za Sezon 3, widać było dwa warianty konia, które ostatecznie nie znalazły się w grze. Jednak to był błąd i ostatecznie nie mogliśmy dosiąść tęczowego lub złotego kuca.

<

Na szczęście twórcy zlitowali się i dodali do nagród 4 warianty rumaka (złoty, epicki złoty, tęczowy, epicki tęczowy). Osoby, które załapały się na tego wierzchowca już powinny mieć go w swojej kolekcji. Przypominam także o nagrodach z obecnego sezonu. Również wyglądają ciekawie.

Źródło grafiki użytej do obrazka wyróżniającego

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/