Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Szczegóły konkursu na build i szansa na zdobycie wirtualnego biletu!

Zakończyliśmy już zbieranie prac do naszego konkursu! Czytelnicy przygotowali łącznie 13 buildów, a zwycięzcę wyłonicie Wy!

Wygrajcie za darmo Wirtualny bilet!

Zakończyliśmy już zbieranie prac do naszego konkursu! Czytelnicy przygotowali łącznie 13 buildów w różnej formie, które dostosowaliśmy do szablonu konkursowego. Głosowanie rozpocznie się jutro o godzinie 15:00. Wtedy pojawi się odpowiedni wpis na stronie.

Konkurs główny

Pierwszy wirtualny bilet na Blizzcon 2017 trafi do twórcy buildu wybranego przez społeczność! Jutro o godzinie 15:00 rusza głosowanie. W oddzielnym wpisie zamieścimy link do ankiety (wymaga zalogowania się na konto Google, czyli Gmail/Youtube), gdzie oddacie swoje głosy do godziny 16:00 dnia 21.10 (sobota).

Nagroda pocieszenia

Rozumiemy, że nie każdy ma równe możliwości promowania swojego buildu, więc jedna, wybrana przez redakcję, praca zostanie nagrodzona. Można nazwać to „nagrodą pocieszenia”.

Bilet dla głosujących i komentujących

Zgodnie z Waszymi opiniami, ale także by zachęcić Was do głosowania, jeden bilet oddamy osobie głosującej. Wystarczy napisać komentarz pod postem o głosowaniu na naszej fanstronie, w którym powiecie kogo wybraliście i dlaczego, zamieszczając mail, z którego oddaliście głos.

Wybrany komentarz zdobędzie wirtualny bilet. Nie ukrywam, że kluczowe będą liczba reakcji i odpowiedzi na komentarz.

Wszystkie nagrody zostaną rozesłane do 22.10.2017 roku!


Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.