Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Szczegóły Sezonu 1 w roku 2018

Znamy szczegóły sezonu 1 w 2018 roku. Poza sporymi zmianami w grze warto zwrócić uwagę na nowe nagrody, jakie można zdobyć.

Sezon 1 w 2018 roku

W środę kończy się obecny sezon rankingowy i wszyscy dostaną za niego zasłużone fanty. Jednocześnie rozpocznie się sezon 1 w roku 2018, o którym sobie powiemy więcej.

Przede wszystkim wejdzie nowy system mmr, o którym pisaliśmy tutaj. Zresztą przy okazji masa zmian w mechanice gry, więc bądźcie ostrożni! Jeżeli chodzi o daty, to sezon startuje 13 grudnia 2017 roku, a zakończy się w okolicach 7 marca 2018. Prawdopodobnie tego samego dnia wejdzie do Nexusa nowy bohater, ale to pieśń odległej przyszłości.

 

Poza tym nie ma co spodziewać się innych niespodzianek, dlatego przejdę do nagród, jak zawsze oddzielnych dla trybów HL i TL. Tym razem dostaniemy dzika żywiołów, prezentującego się całkiem dobrze. Poza tym standardowo portrety oraz trochę złota.

Źrodło

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/