Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Sztuka Nexusa

Sztuka Nexusa: skórka Cyberpunk Dystopia Raynor by Joseph Kim

Freelancer Joseph Kim stworzył niesamowity koncept skórki do Raynora "Cyberpunk Dystopia ", w którym były szeryf wygląda oszałamiająco!

Pomijając już fakt, że Raynor stał się po reworku jednym z najsilniejszych bohaterów w grze – ten skin powinien zdobyć zainteresowanie Blizzarda. Tym bardziej, że na profilu autora znajdziemy znacznie więcej ciekawych konceptów do Heroes of the Storm.

W tym wypadku mamy cyberpunkowe podejście do tematu. Inspiracją dla pracy była między innymi zbroja Patchfinderów z Mass Effect: Andromeda czy dzieła Ihora Pasternaka, które znajdziecie pod tym linkiem: https://www.artstation.com/artwork/YeN83.

Cyberpunk Dystopia Raynor by Joseph Kim

Opis fabularny (lore)

Główny komputer o nazwie „Kontroler” kontroluje wszystko. Nagłe zjawisko znane jako „Osłona osobliwości” spowodowało, że system „Kontroler” sta si niestabilny, a kontrola została znacznie „poprawiona”. Eugene J. Rainer, oficer, który nie przestrzega takich nieludzkich instrukcji,
został odwołany z powodu nieposłuszeństwa oraz niewykonania polecenia.

Kiedy wraca do domu z lokalnego pubu, jak każdego innego dnia, ratuje tajemniczą dziewczynę Yrel, ściganą przez rządowego robota, Sentinel Fn-10. Dostaje się z przyjaciółmi do siedziby rządu, aby pomóc Yrel w opracowaniu kodów normalizujących „Kontrolera”.*

Prezentacja

Prezentacja skórki, opis fabularny i inspiracje
Wygląd Banshee oraz szkice
Warianty kolorystyczne

Podoba się? Możecie zostawić łapkę w górę i komentarz na profilu ArtStation twórcy! Należy mu się kilka słów pochwał, za tak ciekawą pracę!

Link: https://www.artstation.com/artwork/b9QYk

*Tłumaczenie autorskie

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Wykonaj też następujące questy, by być na bieżąco!

Dzięki temu masz pewność, że nie przegapisz niczego co ważne w Nexusie!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.