Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Wiemy jakie fanty dostaną nabywcy wirtualnego biletu na Blizzcon 2017

Wiemy jakie fanty dostaną fani Heroes of the Storm z wirtualnego biletu, pozwalającego obejrzeć największe święto Blizzarda w tym roku!

Cyfrowe prezenty dodawane do wirtualnego biletu na Blizzcon 2017

Wiemy jakie nagrody czekają na posiadaczy wirtualnego biletu na Blizzcon 2017. Fani HotS-a zostaną zadowoleni nowym wierzchowcem, banerem, portretem i sprejem.

Co ciekawe w tym roku padło na świnkę, a właściwie dzika. To wokół potężnego, niebieskiego knura stworzono wszystkie te elementy wizualne!

Wszystko to będzie do odebrania prawdopodobnie 18 października, wraz z wyjściem Złomiarza! Oczywiście te dzikie dodatki można sprawdzić na PST, jeżeli tylko posiadacie wspomniany wirtualny bilet.

Co Blizzard przygotował dla pozostałych produkcji? W WoW-ie są to wierzchowce, Overwatch zostało wzbogacone o skórkę do Winstona, Starcraftowcy ubiorą swoje jednostki budujące we wdzianka wyglądające jak z Mad Maxa, a uroczy Murlock nekromanta stanie się nowym zwierzątkiem w Diablo 3.

Warto również wspomnieć o Hearthstone, gdzie prezent to niezapowiedziana jeszcze złota, legendarna karta. Wszystko znajdziecie tutaj.

Przypominam, że wirtualny bilet daje możliwość oglądania specjalnych audycji na żywo prosto z Blizzconu. Kosztuje on 30€.Co na samym Blizzconie?

Impreza ma mieć miejsce w Kalifornii, 3 i 4 listopada. Będą wtedy odbywać się finały sezonu HGC, o czym więcej przeczytacie w zakładce esport (naprawdę, sporo fajnych rzeczy tam jest!).

Prawdopodobnie dostaniemy nowego bohatera lub ich większą liczbę. Fani stawiają na Alexstraszę oraz Firebata, ze względu na ostatnie przecieki. Prawdopodobne jest również kolejne specjalne wydarzenie.

Biorąc pod uwagę zapowiedzi z tamtego roku, stawiam również na ogłoszenie systemu klanów, chat głosowy oraz zmianę systemu rankingowego. Nie mogę jeszcze zapomnieć o wymienianiu się bohaterami w trakcie draftu!

Oczywiście są to tylko przypuszczenia, chociaż nie wyssane z palca. Przecież twórcy obiecali! Mimo to szczegóły dostaniemy dopiero 3 listopada o 1:00. Właściwie to będzie już chyba 4 listopada.Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/