Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Zaduszniki nadchodzą do Nexusa!

Czeka nas nowe wydarzenie, czyli Zaduszniki w Heroes of the Storm. Czekają nas przerażające, ale także przyjemne rzeczy w najbliższym czasie!

Zaduszniki w Heroes of the Storm

Nadchodzi nowy event do Heroes of the Storm. Chodzi oczywiście o Zaduszniki, czyli Nexusowe Halloween. Czekają nas przerażające rzeczy, głównie za sprawą nowego patcha. Mimo to ja Wam powiem o przyjemnych rzeczach!


Świeże skórki i elementy kosmetyczne

Pozwólcie, że nie będę się rozpisywał. Wszystko znajdziecie w ostatnim „Wkrótce w Heroes of the Storm„. Dodam tylko, że skórka do Szarogrzywego jest legendarna, Valeera dostała epicką, a cała reszta to zwykłe skiny.

Do tego dostępne będą dwa zestawy: jeden z nowymi zmianami wyglądu bohaterów (Valeera i Grey) oraz drugi, zawierający ubiegłoroczne fanty. Zanim zapomnę, wraz z 14 listopada to wszystko zniknie ze sklepu i nie będzie można zdobyć tych elementów, aż do następnych Zaduszników.



Nowe zadanie

Dostaniemy nowe zadania, za których wykonanie zostaniemy nagrodzeni!

  • Część 1: Rozegraj 2 mecze w czasie Zaduszników.
    • Nagroda – Graffiti: Kreskówkowy Bezgłowy Jeździec
  • Część 2: Rozegraj 8 meczów w czasie Zaduszników.
    • Nagroda – Wojenny sztandar z Zaduszników
  • Część 3: Rozegraj 15 meczów w czasie Zaduszników.
    • Nagroda – Portret: Bezgłowy Jeździec


Zadusznikowe skrzynki

W związku z wydarzeniem, prawie wszystkie skrzynki zostaną zastąpione przez Skrzynki Zadusznikowe, zawierające przynajmniej jeden element z Zaduszników. Wyjątkiem są skrzyneczki bohaterskie. Te zostają niezmienione!



Wszystko zostanie odpalone 18 października i zakończy się 14 listopada, czyli wraz z patchem po Blizzconie! Oficjalną informację od Blizzarda znajdziecie tu, natomiast ja żegnam się z Wami. Muszę przygotować kilka „dekoracji”.

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/