Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Zimowa Uczta już w Heroes of the Storm!

Zimowa uczta 2017 nadeszla w końcu do Nexusa i możemy cieszyć się nią już teraz do 9 stycznia. Szykujcie odłamki, bo jest na co wydać!

Nadszedł nowy event w Heroes of the Storm, świąteczny oczywiście. Trwać ma do 9 stycznia. Przygotujcie się na prezenty, ale najpierw trailer!

Tak, wykorzystano ten sam motyw co w Starcraftcie 2 Wing of Liberty. Natomiast dlaczego Probius jest głównym bohaterem, chociaż nie dostał skórki? Nie wiem, ale się domyślam – to pierwsza (i jedyna) postać wykreowana w Heroes of the Storm.

Pozostali herosi są wymieniani z imienia i nazwiska w lore poszczególnych gier. Wyjątkiem jest właśnie mały probek, chociaż chodzą słuchy, że widzieliśmy go w trailerze LotV. Nie rozwodzimy się nad tym więcej! Ja oczekuję skina do niego za rok, chociaż fanowskie produkcje już powstają.

Co nowego (i starego)

Poza tym mamy masę nowych elementów kosmetycznych różnego rodzaju, widocznych na wideo poniżej. Znikną niestety 9 stycznia, a ich koszt w odłamkach to 150% wartości rzeczy danego rodzaju, dlatego się wykosztujecie. Po więcej szczegółów zapraszam na naszą grupę.

Drugie ich źródło to świąteczne skrzynki. W każdej znajduje się przynajmniej jeden losowy element z wydarzenia. Przez całą Zimową Ucztę otrzymacie je, zamiast normalnych. Te uzbierane wcześniej pozostają bez zmian.

Do sklepu wracają też stare, tematyczne skórki oraz wierzchowce. Pozyskacie je tak samo jak nowe, ale w normalnej, niepodwyższonej cenie (skrzynki też wchodzą w grę). Ich przegląd również zobaczycie na naszej grupie tutaj i tutaj.

Powraca też bójka na śnieżki, o której rok temu pisaliśmy tutaj.  Tym razem nagroda to oczywiście loot box z eventowymi fantami. Pozostają nam tylko zadania. Wyjątkowo, tym razem do zgarnięcia są nie tylko pierdoły jak portrety czy sztandary, ale także renifer!

Zadanie związane z wydarzeniem Zimowa Uczta 2017

 • Czteroczęściowy cykl zadań
  • Część 1: rozegraj 2 mecze.
   • Nagroda: graffiti Nostalgiczny Reniferus Rex.
  • Część 2: rozegraj 5 meczów.
   • Nagroda: Wojenny sztandar z Zimowej Uczty
  • Część 3: rozegraj 8 meczów.
   • Nagroda: Portret: Czerwononosy Reniferus Rex
  • Część 4: wygraj 5 meczów.
   • Nagroda: wierzchowiec Arktyczny Reniferus Rex

Źródło

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/