Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Zmieniono polski dubbing Tyraela. Kto jest nowym aktorem głosowym?

Zmieniono głos Tyraelowi na PST. w polskiej wersji językowej. Niestety, nie usłyszymy już więcej znanego Andrzeja Blumenfelda w roli Anioła Sprawiedliwości.

Niestety, muszę przypomnieć o bardzo smutnej wiadomości. Kilka miesięcy temu, dokładniej 14 sierpnia 2017 roku zmarł Andrzej BlumenfeldWspaniały aktor, który zasłużył na zaszczytne miejsce w naszych sercach.

W Heroes of the Storm podkładał głos pod Tyraela i Rehgara. Jednak na PST usłyszymy jego głos tylko grając wilczkiem. Dlaczego?

Otóż do gry został dodany nowy komentator – Tyrael. Kosztuje on 400 odłamków i będzie dostępny w kolejnej aktualizacji.

Z tego powodu trzeba było nagrać nowe kwestie tej postaci. O ile w innych wersjach językowych nie było to problemem, tak w Polskiej brak aktora oznaczał zaciągnięcie kogoś innego do tej roli. Wtedy jednak zostałaby zachwiana spójność – bohater i komentator posiadaliby inne głosy.

Dlatego Blizzard zdecydował się na nowy dubbing Anioła Sprawiedliwości. Wybrano Szymona Kuśmidę. Na jego koncie są między innymi doradca z Starcrafta 2, Avallac’h z Wiedźmina 3 czy Gwinta, a także LoL-owy Warwick.

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.

Nie zapomnijcie wbijać do mnie na fanpage: https://www.facebook.com/KarashyLoveU/