Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord

Aplikacja HotS Complete

HotS Complete to najlepsza aplikacja na telefon dla fanów Heroes of the Storm. Dostepna na iOS i Androida, zawiera w sobie wszystkie narzędzia, niezbędne do swobodnego przemierzania Nexusa!

Kompletna baza danych i nie tylko

HotS Complete zawiera szczegółowe informacje o dowolnym bohaterze w Heroes of the Storm – nawet tych, którzy jeszcze nie opuścili Publicznego Serwera Testowego.

Poza wypisanymi umiejętnościami czy cechami podstawowymi, aplikacja czerpie także z HotSlogs.com – pobiera na bieżąco dane dotyczące popularności lub współczynnika zwycięstw bohaterów oraz konkretnych talentów.

Dzięki temu i wbudowanemu kalkulatorowi talentów szybko przygotujemy buildy na każdą okazję. Możemy je także udostępnić, czy prowadzić statystyki  ich dotyczące. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by po prostu skorzystać z gotowego zestawu.

Identycznie wygląda sprawa z polami bitew – wszystko co musicie wiedzieć o danej mapie znajdziecie w HotS Complete. Nawet wykaz postaci, które sprawdzają się na poszczególnych planszach. Całość uzupełnia symulator draftu.

Symulator Draftu

Niesamowicie przydatne narzędzie, ułatwiające wybór herosa w trybie Poza rankingiemRankingowym. Wybieramy kto zaczyna, mapę i postacie zablokowane lub użyte w fazie draftu. System automatycznie podpowie nam jacy bohaterowie powinni być najlepsi w danej sytuacji.

Dodatkowe narzędzia

Poza tym w aplikacji znajdziemy szereg ciekawych funkcji!

  • Zbiór najważniejszych newsów (na terenie Polski także z HotS24.pl)
  • Zestaw danych o naszym koncie Heroes of the Storm w oparciu o HotSlogs.com, łącznie z nietypowymi statystykami.
  • Możliwość tworzenia listy życzeń oraz oznaczania ulubionych herosów.
  • Słowniczek pojęć Heroes of the Storm.
  • Kogo Kupić Następnego Wylosuj Mi postać.
  • Bazę filmów dotyczących bohaterów i muzyki Nexusa.

Pobierz HotS Complete!