Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Deckard Cain – polski opis umiejętności i talentów!

Poznajcie talenty oraz umiejętności najnowszego bohatera w Heroes of the Storm - Deckarda Caina. Zobaczcie co znajduje się w jego arsenale!

Deckard Cain to zapalony uczony i wielki gawędziarz, który poświęcił swoje długie życie pogoni za wiedzą. Na przestrzeni lat był doradcą i przyjacielem największych bohaterów Sanktuarium. Przeprowadził ich przez niezliczone niebezpieczeństwa. Kiedy Deckard przemawia, mądrze jest zostać chwilę i posłuchać.

Umiejętności

Podstawowe

Wytrwałość Wiernych (Cecha): Kiedy w pobliżu znajduje się co najmniej 1 bohater sojuszniczy, Deckard zyskuje 10 pkt. pancerza, a czas odnowienia jego zdolności podstawowych upływa o 50% szybciej.

Mikstura Leczenia (Q): Deckard rzuca na ziemię Miksturę Leczenia, która po dotknięciu jej przez pierwszego bohatera sojuszniczego leczy go, przywracając 230 pkt. zdrowia. Maksymalna liczba aktywnych mikstur: 5.

Czas odnowienia: 3sekundy

Koszt many: 20

Kostka Horadrimów (W): Deckard ciska Kostką Horadrimów i zadaje wszystkim przeciwnikom znajdującym się na wskazanym obszarze 80 pkt. obrażeń oraz spowalnia ich o 40% na 1.75 sek.

Czas odnowienia: 14 sekundy

Koszt many: 40

Zwój Opieczętowania (E): Deckard rozwija zaklęty zwój i tworzy trójkąt, który zadaje 150 pkt. obrażeń przeciwnikom znajdującym się wewnątrz oraz unieruchamia ich na 1.5 sek.

Czas odnowienia: 16 sekundy

Koszt many: 40

Bohaterskie

Zostań na Chwilę i Posłuchaj: Po upływie 1 sek. Deckard rozpoczyna podtrzymywanie zdolności trwające 3 sek. Wrodzy bohaterowie znajdujący się przed nim zapadają w drzemkę na czas podtrzymywania zdolności oraz przez 2 sek. po jego zakończeniu. Przeciwnicy mogą zostać wprowadzeni w stan drzemki tylko raz na pojedyncze użycie zdolności. Jeśli otrzymają obrażenia, natychmiast się obudzą.

Czas odnowienia: 60sekundy

Koszt many: 60

Tomnado: Celowanie wektorowe Deckard tworzy wielkie Tomnado, które przemieszcza się we wskazanym kierunku. Tomnado nieustannie odrzuca wszystkich przeciwników, z którymi się zetknie.

Czas odnowienia: 30 sekundy

Koszt many: 40

Talenty

Poziom 1

[E] Scroll of Identify – Zadanie: Trafienie wrogiego bohatera za pomocą Zwoju Opieczętowania ujawnia ofiarę na 8 sekund. Nagroda: Po trafieniu 20 bohaterów Zwojem Opieczętowania zmniejsza również pancerz ofiar o 20 na 4 sekundy, a czas trwania ujawnienia zostaje podwojony.

[E] Field Study – Każdy Bohater wroga trafiony przez Zwojem Opieczętowania zapewnia 15% mocy umiejętności przez 14 sekund, do maksymalnie 30%.

[W] Sapphire –Aktywuj, aby zwiększyć spowolnienie następnej Kostki Horadrimów o 30%. Tylko 1 klejnot może być aktywny na raz.

Poziom 4

[Q] Potion of Shielding – Ilekroć sojusznik zostaje uzdrowiony przez Miksturę Leczącą, otrzymuje tarczę o wartości 135 na 6 sekund.

[Q] Rejuvenation Potion – Eliksiry leczenia przywracają 10 many i leczyj dodatkowo 108 p przez 4 sekundy.

[W] Ruby – Aktywuj, aby następna Kostka Horadrimów zostawiła 3 Mniejsze Eliksiry Uzdrawiające z każdego trafionego wrogiego bohatera.Każda leczy sprzymierzonych Bohaterów na 190, gdy zostanie podniesiona. Mniejsze Eliksiry Uzdrawiające działają przez 10 sekund. Tylko 1 klejnot może być aktywny na raz.

Poziom 7

[W] Cube Mastery – Każdy Bohater wroga trafiony przez Kostkę Horadrimów zmniejsza czas odnowienia Zwoju Opieczętowania o 3 sekundy.

[W] Kanai’s Cube – Kostka Horadrimów zmniejsza zadawane obrażenia trafionych przeciwników o 30% przez 4 sekundy.

[W] Emerald – Aktywuj, aby następna Kostka Horadrimów zredukowała leczenie otrzymywane przez trafionych wrogów o 75% przez 4 sekundy. Tylko 1 klejnot może być aktywny na raz.

Poziom 13

[D] Ancient Blessings – Aktywuj Wytrwałość Wiernych, aby wzmocnić ataki podstawowe pobliskich sojuszniczych bohaterów przez 8 sekund, sprawiajác, że zadają dodatkowe 80 obrażeń w obszarowych i leczą o 120 za każdego trafionego bohatera.

[Q] Super Healing Potion – Jeśli Mikstura Lecząca nie zostanie podniesiona przez co najmniej 2 sekundy, leczy o 75% więcej.

[Q] Potion of Revival – Mikstury Leczące leczą po podniesieniu także pobliskich bohaterów o wartość 40% leczenia.

Poziom 16

[Passive] Horadric Staff – Co 5 sekund następny podstawowy atak Deckarda powoduje ogłuszenie trafionego bohatera na 0,75 sekundy.

[D] Safety in Numbers – Jeśli w pobliżu jest co najmniej 3 sprzymierzonych bohaterów , Wytrwałość Wiernych daje dodatkowe 10 pancerza i powoduje, że Podstawowe Umiejętności Deckarda odnawiają się o 50% szybciej.

[E] Scroll of Stone Curse – Zwój Opieczętowania  zadaje 200% więcej obrażeń przy trafieniu co najmniej 2 wrogich bohaterów.

Poziom 20

[R1] Respect the Elderly – Zostań na Chwilę i Posłuchaj ucisza i oślepia wrogów przez 2 sekundy po obudzeniu się ze snu.

[R2] Morenados! – Czas odnowienia Tomnado jest skrócony o 5 sekund za każdym razem, gdy wrogi bohater zostanie odrzucony.

[W] Perfect Gems – Skraca czas odnowienia wszystkich klejnotów o 25 sekund, a czas odnowienia Kostki Horadrimów o 5 sekund.

[Q] Bottomless Flask – Po użyciu mikstury leczące napełniają się ponownie po 5 sekundach.

Źródła

Zdolności i opis: https://eu.battle.net/heroes/pl/heroes/deckard/

Talenty: https://www.invenglobal.com/articles/4759/full-talents-and-abilities-of-newest-support-hero-deckard-cain

Dajcie znać jak oceniacie jego umiejętności i talenty!

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.