Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Bohaterowie Newsy Nowa zawartość

Imperius – znamy umiejętności

W Nexusie zapada ciemność. Jedynym Ratunkiem jest Imperius - Archanioł Odwagi

Imperius pojawił się  dzisiaj zarówno na YT jak i na PST. Poniżej przedstawimy opisy jego umiejętności.

PIĘTNO ODWAGI – cecha bohatera D

Każda zdolność podstawowa naznacza wrogich bohaterów na 10 sek. Ataki podstawowe pochłaniają naznaczenia celu i zadają dodatkowo 30% za każde naznaczenie.

NIEBIAŃSKA SZARŻA – Q

Doskakuje we wskazanym kierunku i wykonuje pchnięcie bronią, które zadaje 35 pkt. obrażeń. Jeżeli trafiony zostanie wrogi bohater, Imperius rozpoczyna podtrzymywanie zdolności i ogłusza przeciwnika na 1 sek. oraz zadaje mu dodatkowo 70 pkt. obrażeń po zakończeniu podtrzymywania.

OGIEŃ SOLARIONA – W

Wyzwala ognistą falę, która zadaje 100 pkt. obrażeń. Wrogowie trafieni jej środkiem otrzymują dodatkowo 50 pkt. obrażeń i zostają spowolnieni o 40% na 3 sek.

GOREJĄCY PANCERZ – E

Spowija się płomieniami na 3 sek. i co 0.25 sek. zadaje pobliskiemu wrogowi 19 pkt. obrażeń. Imperius odzyskuje w postaci zdrowia równowartość 100% zadanych obrażeń, a skuteczność tego leczenia jest podwojona w przypadku bohaterów.

ANIELSKI ORĘŻ – R1

Przywołuje krąg płonących mieczy, który zapewnia osłony o mocy 1000 pkt. na 3 sek. Jeśli działanie osłony nie zostanie przerwane, zdolność można aktywować ponownie w ciągu 5 sek., aby cisnąć we wskazany obszar 6 mieczami, z których każdy zada pierwszemu trafionemu przeciwnikowi 140 pkt. obrażeń.

GNIEW ANGIRIS – R2

Po upływie 0.75 sek. szarżuje we wskazanym kierunku i unosi pierwszego trafionego wrogiego bohatera, wznosząc się z nim w Niebiosa. Archanioł może się poruszać w powietrzu i wybrać miejsce lądowania. Po upływie 2 sek. opada z celem na ziemię i zadaje mu 375 pkt. obrażeń oraz ogłusza go na 1 sek

https://heroesofthestorm.com/pl-pl/heroes/imperius/

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Wykonaj też następujące questy, by być na bieżąco!

Dzięki temu masz pewność, że nie przegapisz niczego co ważne w Nexusie!

 

zvr
Twoja reakcja

Bartox

Fan HOTSa, wielbiciel książek i filmów fantasy oraz uniwersum Marvela i DC