Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Bohaterowie Newsy Nowa zawartość

Mal’Ganis – znamy umiejętności!

Zdolności nowej postaci, którą jest Mal'Ganis, po wielu teaserach zostały ujawnione!

Mal’Ganis, Władca Nathrezimów wielkimi krokami wkracza do Nexusa! Zobaczcie jego umiejętności!

Mal’Ganis to wojownik walczący w zwarciu, który polega przywracaniu sobie życia i nakładaniu wrogom efektów kontroli tłumu.

Cecha: Wampiryczny Dotyk – Za każdym razem gdy zaatakuje, Mal’Ganis leczy się o % zadanych obrażeń. Procent leczenia jest większy kiedy atakuje bohaterów.

Q: Szpony Spaczenia – Mal’Ganis rzuca się w wybranym kierunku, raniąc wrogów na drodze. Zdolności można szybko użyć maksymalnie trzy razy, trzecie uderzenie na krótko ogłusza wrogów.

W: Nekrotyczne Objęcia – Mal’Ganis zadaje pobliskim wrogom natychmiastowe obrażenia i zyskuje pancerz. W połączeniu z cechą, zdolność pozwala szybko się wyleczyć.

E: Skrzydła Nocy – Po podtrzymaniu, Upiorny Władca wzlatuje nad wrogami i zwiększa swoją szybkość. W dodatku, Mal’Ganis nałoży efekt uśpienia na każdym bohaterze przez którego przeleci za pomocą tej zdolności.

R1: Rój Ścierwojadów – Po podtrzymaniu, Mal’Ganis staje się nietykalny i zamienia się w nietoperze, które zadają stopniowe obrażenia. Będąc w trakcie tej zdolności, leczenie z cechy wzrasta do 100%.

R2: Mroczna Wymiana – Po podtrzymaniu na przeciwniku, Demon wymienia się z nim przez chwilę procentami zdrowia.

Bohater z takim zestawem umiejętności świetnie sobie radzi z przygotowywaniem zasadzek oraz chronieniem swoich sojuszników.

Jak postać wpasuje się do mety?

Nasz Upiorny Władca, może być bardzo dobrym solo lanerem. Ze względu na jego Szpony Spaczenia, będzie szybko czyścił falę stronników i w dodatku się leczył. Wprowadza dużo użyteczności dla drużyny w postaci CC, wygląda na wytrzymałą postać. Ze względu na jego dużą ilość umiejętności, do których musi się przygotować oraz samoleczenia, można go porównać do Yrel, która obecnie jest bardzo silną postacią.

Kiedy będzie można zagrać bohaterem?

Postać już teraz pojawiła się na PST (klik), a na naszych serwerach powinna zagościć 17.10.

Dajcie znać, co sądzicie o nowym bohaterze!

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Wykonaj też następujące questy, by być na bieżąco!

Dzięki temu masz pewność, że nie przegapisz niczego co ważne w Nexusie!

zvr
Twoja reakcja

keramles

Hej! Jestem Marek (chyba oczywiste czytając mój nick od tyłu :p), niedawno zawitałem na stronę i się wszystkiego uczę, ale mam nadzieję, że zostanę na dłużej.