Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Czy następnym bohaterem może być Mal’ganis?

Obecnie nie mamy zbyt wielu źródeł, które mogą wskazywać kolejnych bohaterów. Jedynie przeciek z 4chana, według którego jeszcze w styczniu będzie Mal'ganis

Mal’ganis nadciąga?

Ledwo dostaliśmy Firebata Blaze’a, a już powoli powstają posty o tym, kto będzie następny. Ze wszystkich nasuwa się przede wszystkim Mal’ganis.

Jeżeli ktoś go nie kojarzy: to Upadły Władca z Warcrafta III. Dowodził Plagą nieumarłych, a poległ od Arthasa. To przez niego młody książę-paladyn stał się bezlitosnym rycerzem śmierci, a następnie Królem Liszem.

Jego rasa jest bardzo przywiązana do historii i korzysta z magii. To Upiorni Władcy byli pierwszymi „wampirami” Warcrafta. Jako członkowie Płonącego Legionu mogli wzywać demony, a także posługiwać się magią spaczenia. Ich arsenał był ogromny, podobnie jak moc każdego z nich.

Dlaczego akurat on miałby przybyć do Nexusa? Wskazuje na to przeciek, jaki pojawił się na 4chanie. W listopadzie pojawił się on i zapowiadał Firebata, Mal’ganisa a także Beliala. Co prawda zwykle podobne przewidywania z tego forum już się nie sprawdzają,tak tutaj może tkwić ziarenko prawdy.

Chodzi o opis Firebata, a także jego datę premiery. Opisywano przedstawiciela tej jednostki jako wojownika, skupionego na kontroli obszaru. Wyznaczono też jego premierę na 9 stycznia. Dzisiaj wiemy, że to wszystko okazało się prawdą.

Dlatego jest jakaś szansa na pierwszego przedstawiciela demonów z Warcrafta. Według powyższego przecieku pojawi się 30 stycznia, więc na PST powinniśmy go zobaczyć 22.

Ma być zabójcą, bruiserem podobnym do Thralla lub Artanisa. Według autora z 4chana jego cechą charakterystyczną będzie wykradanie życia wrogom, co zapewni mu nie tylko obrażenia, ale także wytrzymałość. Czy tak będzie? Dowiemy się w ciągu następnych dwóch tygodni.

Sam przeciek osobiście podważałem. O pojawieniu się Firebata była mowa już wcześniej, opis można było mniej więcej przewidzieć, a datę wyliczyć.

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.