Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

Nowy teaser od Blizzarda. Zapowiada Mal’ganisa, Maiev czy Beliala?

Nowy teaser od Blizzarda zostawia nam sporo niedomówień. Przedstawia prawdopodobnie nowego bohatera. Tylko kim on będzie?

W social media Heroes of the Storm pojawił się następujący gif, będący zapowiedzią nowego bohatera, którego premiera powinna mieć miejsce 7 lutego. W poniedziałek raczej pojawi się na PST, jednak hypetrain już odjechał ze stacji. Spekulacje kto to jest trwają!

Pierwszy typ to Mal’ganis. Ot motyw zieleni, podobny do tego, jaki towarzyszył mu w Warcraftcie 3. Mimo wszystko Upiorni Władcy nie mieli podobnej skóry, a taki kryształ widać tylko w jednym miejscu – ich pasie. Nie przypomina to też Infernala, chociaż istnieją demony, które potencjalnie mogłyby tak wyglądać.

Mal’ganis z Warcrafta 3

Są to Władcy Otchłani, z których najbardziej znany jest Mannoroth. Ten, którego krew spaczyła orków. Został zabity on przez Groma Hellscream.

Ten trop ustępuje jednak komuś, kto bardzo wyróżnił się w Legionie. Chodzi o Maiev. Ta Strażniczka, która lata poświęciła Illidanowi kupę czasu. Głównie pilnując jego więzienia i goniąc go. Skąd taki typ? Gdyż kryształ, w którym zamknęła Łowcę Demonów wygląda podobnie.

Według mnie widoczne jaśniejsze pęknięcia nie do końca pasują do takiej wersji, jednak nie można jej odrzucić. Przypominam, że oryginalna Maiev miała zdolności niemal dokładnie takie same jak te Zeratula. Alternatywa to Cordana, spaczona podopieczna Maiev.

Ostatni typ z Warcrafta to siostra Alextrazy – Ysera. Smoczy aspekt Szmaragdowego Snu, czyli swojego rodzaju „wymiaru” przedstawiającego alternatywne Azeroth, gdzie działała jedynie natura. To domena druidów, Cenariusa i jej córki, Lunary. Co prawda można uznać, że widoczna struktura to łuski, jednak według niektórych zieleń jest zbyt ciemna dla tego wariantu. 

Możliwy też jest jeden z kolegów po fachu Azmodana – Belial. U niego dominuje kolor zielony, w podobnym odcieniu co ten na trailerze. Za nim przemawia długa nieobecność nowości z Diablo w Nexusie. DruidaKtoś na twitterze zasugerował , ale to jest mocno naciągane.

O co chodzi z tym przeciekiem z 4chana?

Widziałem też kilka propozycji, jakoby całość odnosiła się do Zergów. Przy tym pada nazwa Zerus, czyli planety pierwotnych Zergów. Jednak to najmniej prawdopodobna możliwość.

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.