Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Newsy

O co chodzi z tym przeciekiem z 4chana?

Kim mogą być kolejni bohaterowie? 4chan podał kolejny leak, który może okazać się prawdziwy. Przygotujcie się na diabelsko dobrych herosów!

Nowy przeciek z 4chana

Na forum 4chana kilka miesięcy temu pojawił się wpis z zapowiedzią nowych bohaterów, którzy pojawią się w Heroes of the Storm. Znajdziecie go tutaj.

Od dawna dostajemy przecieki z tego forum, chociaż od czasów Axolotla żaden się nie sprawdził. Do tego wszystkie nawiązywały do wcześniejszej listy z reddita. Zawsze jednak dodawały coś od siebie, co okazywało się później nieprawdziwe.

Jakiś czas temu dostaliśmy jednak coś nowego. Lista trzech bohaterów oraz krótkie opisy każdego z nich. Pierwszy to oczywiście oczekiwany Firebat, mający mieć dużo punktów zdrowia, dobre obrażenia obszarowe oraz niezbyt imponujące jak na wojownika CC. Tego jednak spodziewamy się od dawna.

Tutaj warto zwrócić uwagę na daty. Post został napisany 6 listopada, czyli kiedy już wiedzieliśmy o Hanzo oraz Alexstrazy. Przepowiedział Pożarskiego (nienazwanego tak jeszcze) na 9 stycznia, co prawdopodobnie okaże się prawdą. Jeżeli Firebat nie ominie PST, to zostanie wydany najwcześniej tego dnia.

To mógł być oczywiście ślepy traf. Autor policzył od premiery Hanzo 3 tygodnie, wziął poprawkę na święta i podał taki termin.

Interesujące są za to kolejne pozycje. 30 stycznia ma pojawić się Mal’ganis, Upiorny Władca, zabójca z Warcrafta. Następny, 20 lutego, powinien ukazać się Belial, specjalista z Diablo, mogący ukrywać sojuszników oraz udawać stronnika, co dawałoby mu globalny teleport.

Jeżeli chodzi o Beliala społeczność praktycznie od lat prosi o niego w podobnej formie, więc nie napisano nic odkrywczego. Rzeczywiście, oczekujemy czegoś z Diablo w następnych tygodniach, ale to można wywnioskować na braku bohaterów z tego świata. Ostatni był Malthael, wydany w czerwcu.

Znacznie bardziej interesująco wygląda Mal’ganis. Według przecieku będzie bruiserem, wysysającym życie z przeciwników, podobnym do Artanisa lub Thralla. Warto zauważyć, że w Warcraftcie 3 Upiorni Władcy mogli usypiać wrogów.

Taką mechanikę posiada Ana, a twórcy MOBA zawsze chętnie wykorzystują nowe mechaniki przy kilku projektach, nad którymi pracują w tym samym czasie, czego przykładem jest odbijanie się od ścian pocisków Złomiarza i Hanzo. Tutaj też wydaje się, że coś takiego może mieć miejsce.

Znowu jednak wiedziano wtedy o tym, więc to mógł być ślepy traf lub po prostu przewidywania fana. Tak czy siak, coś takiego pojawiło się na 4chanie, może się sprawdzić i wygląda ciekawie. Ja jednak wolałbym Mekkatorqua, chociaż upiornym władcą nie pogardzę.

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Możesz to zrobić klikając w dzwoneczek widoczny na ekranie oraz zostawiając lajka na naszym fanpage’u!  Wtedy nie przegapisz niczego!

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.