Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Aktualizacje Newsy

Orfea już jest na serwerach live! Można grać!

Mamy przyjemność poinformować Was o fakcie, iż Orfea jest już na serwerach live, wraz z drobną aktualizacją balansu gry oraz kilkoma zmianami.

Nowa bohaterka – Orfea

Przybyła Orfea, księżniczka z Nexusa. Pochodzi bezpośrednio z uniwersum Heroes of the Storm, a nie z innych gier. Nie bójcie się jednak. To cudowna, miła, cukierkowa dziewczynka (żartuję, ma 400 lat – FBI nic Wam nie zrobi), która nosi trumnę, wypełnioną magią śmierci. Słodko, prawda? Poczwarki z owej trumny mówiły o Was to samo.

Wracajmy jednak do gry. Orfea to mobilny mag, walczący na średni dystans. Za pomocą ponadprzeciętnej wytrzymałości oraz leczeniu potrafi zrobić niemały zamęt w szeregach wroga. Jeżeli tylko przeciwnicy pozwolą jej podejść. Jej pełen arsenał znajdziecie poniżej. Od razu mówię, że może być lekko nieaktualny.

Orfea – bazowe statystyki oraz talenty

Q ma większy czas odnowienia, podobnie jak koszt many, a zdrowie samej magini zostało znacznie zmniejszone. Przy okazji zadanie do W na 7 poziomie będzie znacznie wolniej dawać ładunki. Zmiany były potrzebne, bo już na PST część osób narzekała (nie oceniam – nie testowałem), że Orfea jest zwyczajnie zbyt silna.

Po części mają rację. To jedna z tych bohaterek, które samemu mogą dewastować całe drużyny (dla nieobecnych od dłuższego czasu w HotS – tak, coraz więcej postaci może sobie pozwolić na 1v3/4/5). Blizzard lubi przesadzać z takimi.

I na koniec rozmów o niej kolejna dobra wiadomość – każdy, kto zakupił Wirtualny Bilet na Blizzcon 2018, dostanie ją za darmo w prezencie. Miło,prawda? Blizzard tak o nią zadbał, że dostała nawet własny komiks!

Nowy komiks z Orfeą wjechał na salony!

Pozostałe zmiany

Zwykle wszystkie nowości powinienem wypunktować, więc tak też zrobię. Jednak, ze względu na małą liczbę modyfikacji, pozwolę sobie na luźniejszą formę niż zazwyczaj.

  • Zaria kosztuje 7000 zlota.
  • Stymulatory zostaną zastąpione przez „Wzmocnienia„. Pisaliśmy o tym przy Blizzconie. Zamiast dawać sporego boosta dla jednego gracza (jak obecnie), zapewnią premię 5% do doświadczenia za rozegranie danego meczu. Ten bonus się nakłada, więc jeżeli wszyscy zaopatrzą się we Wzmocnienia, to wszyscy zostaną srodze nagrodzeni.

Jakie zmiany nas czekają w 2019 roku?

  • Pradawnego Uzdrowienia Rehgara oraz Życiodajnej Alextrazy nie da się już przerwać, chyba że cel zostanie wprowadzony w stan stazy (Kokon Anub’araka, Kwantowe Więzienie Zeratula, klepsydra Chroni itp.)
  • Zmieniono delikatnie interakcję z premią do mocy zaklęć, przy niektórych talentach i umiejętnościach. Krótko mówiąc – przy jednych efektach premia będzie się dodawać (addytywna ) lub mnożyć (multiplikatywna).
  • Wszyscy najemnicy dają taką samą ilość doświadczenia.
  • Smocze Włości zostały zaktualizowane graficznie.

Smocze Włości – zmiany graficzne mapy

  • Talent do W Gul’dana na 16 poziomie jest nieco skuteczniejszy. Prawdopodobnie i tak nie będzie grany, tak jak nie był.
  • Dostaniemy nowe zestawy z bohaterami. Ogólnie cena jest ponoć -78% niższa, niż gdyby kupować osobno. Jutro dokładniejsze informacje pojawią się na portalu.

Pełen opis zmian znajdziecie w poniższym linku.

https://heroesofthestorm.com/pl-pl/blog/22647956/aktualizacja-heroes-of-the-storm-14-11-2018-2018-11-14/Źródło: https://heroesofthestorm.com/en-us/blog/22647956/heroes-of-the-storm-patch-notes-november-13-2018-2018-11-13/

 

zvr
Twoja reakcja

Karashy

Fan HotS-a, który od października 2015 roku działa w Polskiej społeczności, oferując jej nieprzerwanie najświeższe informacje, ciekawe materiały poradnikowe oraz publicystyczne.