Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Bohaterowie Newsy Nowa zawartość

Orfea potrafi zniszczyć Protektora Trygław 1 skillem!

Orfea na naszych serwerach jest już prawie tydzień. Mimo tego, mało osób wie o ciekawym zastosowaniu Wiecznej Uczty.

Do nexusa niedawno zawitała najnowsza bohaterka, Orfea. Przy ujawnieniu jej umiejętności, większość uważała, iż Wieczna Uczta (R1) nie będzie miała większego zastosowania. Okazuje się, że umiejętność jest świetna na mapie Odlewnia Volskaya Industries!

Klip przedstawiający działanie Wiecznej Uczty na Odlewni:

Jak widać, zdolność bohaterska uniemożliwia jakąkolwiek interakcję z Protektorem Trygław. Co więcej, po czasie zabija go. Jedyną kontrą na to jest Uświęcona Ziemia Tyraela, dzięki tej zdolności można wejść do mecha.

Czy jest to bug?

Wiele osób uznaje tą interakcję za błąd gry, a reszta za zamierzone działanie. Nie wiadomo jak z tym jest, ponieważ pojazdy, w tym Protektor Trygław są uznawane za cele równe bohaterów. Jedyne co w tym momencie możemy zrobić to poczekać na ustosunkowanie się do tej sytuacji przez Niebieskich (możliwa poprawka w następnych aktualizacjach gry).

Polecamy zbanowanie Orfei na Odlewni, ponieważ  jest na tej mapie bardzo irytująca!

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Wykonaj też następujące questy, by być na bieżąco!

Dzięki temu masz pewność, że nie przegapisz niczego co ważne w Nexusie!

zvr
Twoja reakcja

keramles

Hej! Jestem Marek (chyba oczywiste czytając mój nick od tyłu :p), niedawno zawitałem na stronę i się wszystkiego uczę, ale mam nadzieję, że zostanę na dłużej.