Dołącz do naszej grupy! Nasz Discord
Bohaterowie Newsy Nowa zawartość

Orfea – znamy umiejętności!

Umiejętności nowej bohaterki, jaką jest Orfea, zostały ujawnione!

Orfea, córka Władcy Kruków wielkimi krokami zbliża się do Nexusa! Zobaczcie jej umiejętności!

Jeśli nie widziałeś filmiku z nią w roli głównej:

Ofrea i Woźny Leoryk oficjalnie w Nexusie!

Orfea to zabójczyni średniego zasięgu, która posługuje się magią z jej trumny aby pozbyć się jej wrogów.

Cecha: Wszechobecny Chaos – Trafienie wrogiego bohatera zdolnością podstawową zapewnia 1 poziom kumulacji Chaosu. Chaos może kumulować się max. do 3 razy. Kiedy Orfea posiada poziomy kumulacji Chaosu, jej ataki podstawowe wymierzone w bohaterów zużywają cały Chaos i zadają obrażenia zwiększone o 50% za każdy poziom kumulacji oraz leczą Orfeę przywracając jej zdrowie w równowartości 100% zadanych obrażeń.

Q: Cienisty Walec – Po upływie 0.5 sek. zadaje przeciwnikom ustawionym w linii prostej 150 pkt. obrażeń. Trafienie bohatera Cienistym Walcem ustawia czas odnowienia tej zdolności na 2 sek., przywraca Orfei pkt. many i sprawia, że podczas wykonywania ruchu skacze ona na niewielką odległość.

W: Chaps – Po upływie 0.625 sek. zadaje pobliskim wrogom znajdującym się przed Orfeą 285 pkt. obrażeń.

E: Zgroza – Wyzwala falę zgrozy, która zadaje trafionym przeciwnikom 85 pkt. obrażeń. Zgroza wybucha po upływie 0.75 sek. od dotarcia do końca trasy i zadaje 175 pkt. obrażeń oraz spowalnia przeciwników na danym obszarze o 25% na 2 sek.

R1: Wieczna Uczta – Po upływie 1.5 sek. zadaje 210 pkt. obrażeń na obszarze. Wieczna Uczta powtarza się co 1 sek., jeśli trafia bohatera.

R2: Druzgoczące Szczęki – Po upływie 1.25 sek. przyciąga wrogów znajdujących się na obszarze w kierunku centrum, zadaje im 275 pkt. obrażeń oraz ogłusza ich na 0.75 sek.

Kiedy będzie można nią zagrać?

Bohaterka pojawi się na PST w następny poniedziałek (05.11.2018), a na naszych serwerach powinna zagościć 14.11.2018.

Dajcie znać co sądzicie o Orfei!

Wezwanie do bohaterów!

Bohaterze przemierzający Nexus. Tutaj możesz odpocząć, zebrać siły i dowiedzieć się czegoś przed kolejnymi potyczkami, więc przywiąż swój Kamień Powrotu do tego miejsca! Wykonaj też następujące questy, by być na bieżąco!

Dzięki temu masz pewność, że nie przegapisz niczego co ważne w Nexusie!

zvr
Twoja reakcja

keramles

Hej! Jestem Marek (chyba oczywiste czytając mój nick od tyłu :p), niedawno zawitałem na stronę i się wszystkiego uczę, ale mam nadzieję, że zostanę na dłużej.